Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha nem elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem elég?

Figyelt kérdés

Ha kevés a szex, de folyton együtt vagyunk. Hogy találjak alkalmat magamnak?

Ti mit csináltok ilyenkor?

N


2020. dec. 28. 21:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze.

Ez csak rosszabb lesz, kissebb nagyobb változással

2020. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy amikor szexelni akartam az exem megmondta verjem ki magamnak. Nem tudom mit szolt volna ha fogom magam azt kimegyek kiverem a mosdóban.
2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Hát ő nem mond semmit. Úgy csinál, mintha minden rendben lenne, pedig többször beszéltünk már róla, legutóbb is azt mondta, ő kíván, sokkal többször, és majd most meglátom. Aha, látom...

Közben gyerekvallalasrol beszél, nem is értem..

2020. dec. 31. 06:55
 24/30 anonim ***** válasza:
22!Arcára kellett volna kűldeni:)
2020. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22es vagyok, azóta már bánom hogy nem szóltam neki mikor szopás közben elélveztem volna. Így visszagondolva megérdemelte volna hogy tele elvezzem a szajat
2020. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy szopás közben szóltam neki...
2020. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez! Kb semmit nem szexelünk, de ha beszélünk róla, állítja ő kívánná többször. Már ott tartunk, hogy bárhová kell mennie, én azonnal nyúlok a vibriért. De már a megcsalás is megfordult a fejemben. Megbántam, hogy összeházasodtunk...
2020. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor te is nő vagy?

Szomorú. :/

2020. dec. 31. 17:28
 29/30 anonim ***** válasza:
53%
Hüvelyi orgazmusod szokott lenne? Valószínűsítrm, hogy nem találja meg a G-pontodat. Pedig nem egy nehéz dolog azt meg találni. Ha 2 naponta úgy emberesen kinyalna és megmasszírozná g-pontodat+beléd hatolna egy negyed órás aktussal akkor gondolom más lenne a helyzet.
2020. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is. Ráadásul én masztizni se nagyon tudtam, mert random időpontokban hazaállított a munkahelyéről vagy állandóan otthon volt.


Az a baj, hogy az elején az alacsony libidójú emberek eljátsszák, hogy nem azok. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne őszintének lenni... Én már akkor megkérdeztem tőle, hogy mennyi számára az ideális, amire azt mondta, hogy heti 3. Aztán kiderült, hogy örülhetek, ha megvan a heti 1.


Azóta szingli vagyok és sokkal boldogabb így az életem. Nem csak ez volt a probléma köztünk, de majd biztosan lesz olyan, aki nem csak az elején kíván...

2021. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!