Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha nem elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem elég?

Figyelt kérdés

Ha kevés a szex, de folyton együtt vagyunk. Hogy találjak alkalmat magamnak?

Ti mit csináltok ilyenkor?

N


2020. dec. 28. 21:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
És ha te másznál rá!?
2020. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell több lepattintás.

Meg is oldottam.

Ez van.

2020. dec. 28. 22:05
 13/30 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű, megmondod neki, hogy most mész önkielégíteni. Nem kell ezt titkolni.
2020. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%
Hogy oldottad meg?
2020. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
Este fogd magad és masztizz az ágyban. Lehet hogy még meg is kíván :)
2020. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Elvonultam a másik szobába, őt lekötötte a meccs, észre sem vette.

Ezért kérdeztem, hogy van-e, aki meg szokta mondani. Velem már előfordult nem egyszer.

Mások hogy szokták megoldani?

2020. dec. 29. 07:51
 17/30 anonim ***** válasza:
14%
Gyere ülj bele az enyémbe és meg is van oldva :) kényeztetem a kis cica tested :) minek vagy ilyen segg alak mellett!?
2020. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes! Többször olvastam mostanában ilyen helyzetekről. Sőt, nálunk is ez a gond, de én férfi vagyok. Miért van, hogy sok esetben jön össze két olyan ember, akiknek eltérő a szexuális igénye? Pontosabban, miért csak később derül ki mindez, miért ámítják a kis libidóval rendelkezők a másikat az ismerkedés elején?

Esetünkben, az ismerkedésnél, a viszonyunk hajnalán nejem (akkor még barátnőm) adott magára, próbált szexi lenni, intimitásban nyitott az ötletekre. Majd mintha elvágták volna, egyik napról a másikra megváltozott. A beszélgetéseken, vitákon már rég túl vagyunk, de választ soha nem kapok tőle a miértekre. :-( Jómagam is őrlődőm, nem akarom elhagyni, nem akarok újrakezdeni, de a jelenlegi állapot sem megfelelő. :-(

Az önkielégítés fizikailag olykor megfelelő, néha kicsit lelkileg is. De hiányzik a hétköznapi, lopott kis érintkezések, flörtölések. Sőt, nekem az is, amikor átlibben a lakáson, a szobán valami szexi fehérneműben, ruhában. A pillanat, amikor kivillan a dekoltázsa, feneke, én pedig rádöbbenek, hú de beindítja a fantáziámat. Nincs meg a tűz, amikor rám indul és leteper. Hiányzik, hogy érezzem ő is kíván, akarja, hogy elrepítsem a fellegekbe. Szeretném kiszolgálni a szexuális igényeit, megtenni, amit kíván. De szeretnék macsó férfi is lenni, mikor érezteti, most mindenestül az enyém és tegyek vele szinte, amit akarok. Amikor számára az lenne az élvezetes, ha vágyaim eszköze lehetne. De legalább ennyire hiányoznak az apró érintések, a simogatás, cirógatás, a csók.


A jelenlegi covid helyzetben, amikor itthon vannak a kamasz gyerekek éjjel - nappal, ill. az egész család a négy fal között tengődik szinte állandóan, még rosszabb a helyzet. Maszturbálni sem tudok egy jót, csak néhány lopott pillanatban. :-(

2020. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Benny Hill - Házasság

:-D

(fordított verzióban is van, amikor a férj lesz unalmas, de azt a filmrészletet nem találtam meg)

[link]

2020. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem kifejezetten az eltérő libidóról van szó..

Azért a pofámról lesülne a bőr,ha a csajomnak masztiznia kell...És nem azért mert mondjuk nézni akarom :D

A pali mecset néz miből ált volna a reklám szünetben legalább kinylnia az asszonyt?

De ugyan ez fordított esetben...persze előfordulhat ,hogy a másik félnek épp nincs kedve ...de könyörögőm azért mégis csak egy kapcsolat és alap dolgokban nem segítünk egymásnak?

Az meg h titokban a másik szobában az egész ne továbbja..biztos nem lennék ilyen emberrel együtt.

2020. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!