Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik még igazi párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még igazi párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A mai világban létezik még igazi emberi párkapcsolat ? Házasság? Ahol nincs megcsalás és a két ember tényleg kitart egymás mellett? Jóban, rosszban unalomban?
2020. dec. 24. 20:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
20-ez így van, a remény hal meg utoljára.
2020. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt mondanám,hogy igen.16 éve vagyunk együtt.
2020. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
De jó 🥰
2020. dec. 25. 19:19
 24/38 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne, szerintem nagyon sok múlik a saját családunkból hozott mintákon is. Nagyszüleim is 55 éve házasok pedig sok nehézség volt az életükben. Dédnagyszüleim szinte megérték a 60-at, pedig dédnagyapám még évekig hadifogoly is volt Szibériában. Tudom, hogy mostani világra kérded, de ha a családi történetekben már gyerekkortól értékként beszélnek az ilyenfajta dolgokról, az egy mai fiatal lelkében is nyomot hagy.
2020. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
35%

22-es vagyok...Szerintem még nem ezen múlik...bár a jó példa elősegítheti,de ettől még lehet nem jól választani.

Nekünk mindkettőnk szülei elváltak,ilyen szempontból pozitív példa egyiküknél sem volt...Úgy gondolom,hogy nálunk azért működik a dolog,mert mindketten önmagunk lehetünk(természetesen,azért csiszolodtunk egymáshoz az évek folyamán),kellő szabadságunk van,az élethez való hozzáállásuk,gondolkodásmódunk hasonló.Amúgy meg tök más természetűek vagyunk.

2020. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik. Nem könnyű rátalálni az igazira, ez tény. Magam is sokat csalódtam korábban, de én mindig is hittem abban, hogy valahol a világon mindenkinek van egy lelki társa:). Mi pl 10,5 éve találtunk egymásra. 9 éve vagyunk házasok.:) 34/N
2020. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
57%
26, tehát 23 múltál, amikor találkoztatok. Így könnyű hinni benne. Én a 23-at sem töltöttem be, amikor végleg egyedül maradtam, jövőre leszek 30. Azt gondolom, ha létezik is, csak a jó adottságúaknak ÉS egyben szerencséseknek "jut".
2020. dec. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

27 Mi az hogy végleg egyedül maradtál?


Mi akadályoz meg, hogy ismerkedj?? Még fiatal vagy.

2020. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
28, legyen elég röviden annyi, hogy sem külsőmet, sem személyiségemet tekintve nem vagyok vonzó, sőt..., élőben már évek óta eleve meg sem ismerek potenciális jelölteket, nemhogy bármi kialakuljon, net - ahol az előnyös és fotogén külső gyakorlatilag a "belépő" - nem pálya.
2020. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

29. Mind a kettőn lehet(ne) javítani.

Külső: edzés, normális, hozzád illő haj és borosta, megfelelő öltözet, stílus

Belső: olvasás, önkénteskedés, coach/pszichológus, rendet tartadz magad körül és dolgozol az álmaidon.

2020. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!