Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik még igazi párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még igazi párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A mai világban létezik még igazi emberi párkapcsolat ? Házasság? Ahol nincs megcsalás és a két ember tényleg kitart egymás mellett? Jóban, rosszban unalomban?
2020. dec. 24. 20:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De én még keresem az ilyen párt férfiben.
2020. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
88%
szerintem a 80-as években könnyebb volt iylet találni, mert voltak közösségek és az emberek ha választottak egy párt, akkor azzal elégedettebbek voltak, mint manapság. Most hogy van net, rajta mindenféle nő és pasi természetesen a legjobb oldalát kidomborítva, van 120 tv csatorna szintén bombázókkal meg romantikus csávókkal tele, méterenként félpucérnős vagy luxusautós csávó reklámok, így mindenki egyre elégedetlenebb, mindig keresi a jobbat. Ráadásul csak egy kattintás a legközelebbi punci,pöcs, nem kell érte biciklizni a legközelebbi faluba szélben, hóban, így az emberek nem értékelik egymás társaságát. Arról nem is beszélek, hogy régen azért a nők se voltak ilyen szépek, nem volt ennyi minőségi kozmetikum, láthatatlan smink, műszempilla, feltöltött száj, amire még egy recepciós is összespórol, ha nagyon akarja, sem ribis ruhák, mert nem illett kidobni a csöcst vagy túl kihívóan öltözni sem. túl sok a választék, így az ember azt érzi, senki se elég jó.
2020. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
12 igen ez teljesen igaz, tudom ezért is érdekel hogy ennek ellenére létezik-e még olyan hogy “együtt megöregedni”
2020. dec. 24. 20:50
 14/38 Alessandro10 ***** válasza:

Én is nagyon bíztam benne, végre megtaláltam azt a nőt, akivel szeretetben élünk ahogy írta a kérdező , de kiderült hogy csak én gondoltam így.

Túl naiv voltam.

7 év boldog kapcsolat után egyszer csak én lettem az akinek nem való a családosdi. Puff, lapátra tett.

Ezek után másképp fogok gondolni a szerelemre és a párkapcsolatokra.

2020. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%
amúgy szerintem azoknál van nagyobb esély ilyet találni, akik nem anynira technikafüggők. akiknek elég egy nokia, nem pörgetik egésznap a facebookot, inkább élőben találkoznak, mint chatelgetnek egésznap. Szóval aki kivonja magát minél jobban a net alól,természetkedvelő, nem pc játékozik egész nap, azzal nagyobb az esély.
2020. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy létezik, én is ilyet keresek ezer éve, ha jön, hát jön, ha nem, akkor ez van..., inkább egyedül, mint a megalkuvós kapcsolatokban...

F.

2020. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Unokabátyám a feleségével 18 évese jöttek össze. Most 33 évesek, 2 kisgyerekük van, és töretlenül együtt vannak, pedig voltak komoly negatív dolgok is az életükben, de mindig kitartottak egymás mellett. Segítik egymást, próbálják felhúzni egymást és ennyi (szakmailag, lelkileg, stb.). Aztán a 4 fal között persze bármi lehet.
2020. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani:)
2020. dec. 24. 21:27
 19/38 anonim ***** válasza:
Létezik, de ahhoz top embert kell találnod, amihez neked is top kategóriásnak kell lenned.
2020. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
A nem tudom hanyadik pofára esésem után is hiszek benne. Máshogy szerintem nem lehet.
2020. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!