Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akadnak ki egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki egyesek azon, ha egy vőlegény a legénybúcsúján prostituáltakkal akat mulatni a haverjaival, amikor egy utolsó szórakozás még jár neki?

Figyelt kérdés

Rendkívül bosszantónak tartom ezt. A férfi egész életében egy nővel lesz együtt. Miért baj, ha még utoljára fiatalnak érzi magát, és élvezi az életet? Ez a legeslegutolsó buli, amikor elengedheti magát... Onnantól fogva ugyanis komoly férj, (később apa) lesz belőle.


Válaszokat várok!


2020. dec. 12. 15:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Mert ekkor már együtt van a párjával, és ez bizony megcsalás, ami okkal nem esik jól a nőnek.


Azt pedig csak sajnálni tudom, akinek a fiatalságot és az életörömöt idegen nők megfektetése jelenti. Milyen szomorú ez már?

2020. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

Ha valakinek nem a szerelem es hàzassàg a szabadsàg hanem forditva, az már régen rossz. Ezert.


Nehéz ezt elmagyarazni. De probalom.

En pl most egyedül vagyok es relative nem boldog. Ha lenne szerelem es tarsam az lenne a boldgsagom es az egyedülleti rabsàgbol a "szabadulàs" szabadsàg.

Es nem pedig az hogy a tarsam mellett massal akarmitcsinalok.


De ezt nem csak erre lehetne kivetiteni.

2020. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen minek nősül meg egyáltalán, kérdező?
2020. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
A hàzassàg akinek kötöttséget jelent hogy nem lehet màssal az inkabb ne hàzasodna. A hàzassàg arrol szol eleve, hogy én Vele akarok lenni/élni és nem màssal.
2020. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Ez neked megcsalás:


[link]


Hát, elég prűd vagy. Ez nem megcsalás, hanem egy sima buli. Nem bűn egy ilyenen részt venni egy olyan embernek, aki hamarosan megházasodik, és leköti magát EGY nő mellé.


De nem is érdekel már ez a téma, csak felhúzom magam.

2020. dec. 12. 15:46
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
2# vagyok. vagy arra is kivetithetö hogy megszabadul vki a tingli tangli erre a viragra repülök meg arra komolytalan életétöl es valodit/igazit akar. Es nem adja lentebb.
2020. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%

#5

Ez nekem férfi szemmel nézve is inkább röhejes. Semmi erotikus nincs benne, ahogy ott vonaglik rajta a nő majdnem leesve.

2020. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%

Nem az a zavaró a sztriptízben, hogy megteszi, hanem, hogy meg akarja tenni és nem tiltakozik ellene.


Ha valaki a párján kívül - közvetlenül az esküvő előtt - úgy érzi, hogy másik nőket akar nézegetni, és ez neki örömet okoz, akkor ahogy az előttem lévő is mondta, nem érdemes házasodni. Akkor kell házasodni, hogyha az az, amit akarsz, ha nem ezt akarod vagy nem is akarsz házasodni, akkor meg vagy keress olyat, akinek ez nem gond, vagy maradj egyedül, és ne más embert rövidíts meg a saját boldogságodért.

2020. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Majd elgondolkodom ezen. Sziasztok!

2020. dec. 12. 15:52
 10/40 anonim ***** válasza:
96%
Remélem azon sem vagy kiakadva, ha a menyasszony meg táncosfiúkkal mulat, hiszen ez utoljára még jár neki.
2020. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!