Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok a sértődéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a sértődékeny és én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Már 13 éves korom óta küzdöttem nőgyógyászati betegeégekkel. A 2 gyerekem születése után rosszabbodott minden, erős vérzés (volt, hogy 2 hónapig menstruáltam), fájdalmas, bokámig hatoló görcsök. Kivették majdnem 20 évnyi szenvedés után a méhem. Mikor kivették a méhem, fél évig nagyon rosszul voltam, hánytam, szédültem, elájultam többször is. Mióta kivették a méhem, meghíztam. Még a víztől is hízok.


És ezzel a férjem mindig viccelődik a gyerekeknek ezen. Szerinte vicces, szerintem nem. Jót röhögnek rajtam, de nem fogják fel, hogy fáj. Például most is mondta a férjem a lányomnak, hogy álljon rá a hátára, mert fáj, mondta a lányom, hogy nem. Erre azt mondta: "Timi, inkább te állj rá a hátamra, mert anyád rááll, beszakad a hátam." Összevesztünk, és azt mondta, hogy "De hát ha egszer 70 kiló vagy, nem mondhatom azt, hogy 50 vagy!" És nem érti, mi ezzel a bajom, meg én vagyok a sértődékeny. Tényleg én lennék?


2020. dec. 11. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

A víztől nem hízol. Persze, tudom, szófordulat, de akkor is.

Attól hízol, amit eszel. Ha több kalóriát viszel be, mint amit égetsz, akkor hízol. Ha fordítva, akkor fogysz. A semmitől nem lehet hízni.

Talán elméletgyártás helyett mi lenne, ha kivizsgáltatnád magad, hogy mi az oka a hízásnak? Ugyanis nem az, hogy kivették a méhed.

Inzulinrezisztencia, kezdődő cukorbetegség, pajzsmirigy alulműködés pl.

2020. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ez tényleg bunkóság volt. Lehet viccnek szánja, de lehetne annyi érzelmi intelligenciája, hogy tudja, ami a másiknak érzékeny pont, azzal nem viccelődünk, mert rosszul fog esni neki.

Neki is biztos van, amit nem szeret magán, kíváncsi lennék, hogy azt is ilyen szórakoztatónak találná-e.

2020. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt körülmények között ülj le vele beszélni és mondd el, hogy neked ez tényleg nagyon fáj és szeretnéd, ha befejezné. És hogy legyen rád tekintettel, még akkor is, ha szerinte túlreagálod. Szerintem ha valaki valakit szeret, akkor nyugodtan kihagyhat 1-2 ""humoros"" megjegyzést azért, hogy a másik ne érezze rosszul magát.

Persze eakár te is kereshetsz rajta valamit, amin lehet poénkodni és neki esik rosszul, de szerintem ez kicsit gyerekes lenne és nem biztos, hogy megoldaná a problémát. Azt javaslom inkább felnőtt módjára kommunikáljátok le.

2020. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

#1

Azért nem minden esetben azért hizik az ember, mert sokat eszik! Kivették a méhét, belenyúltak egy természetes folyamatba, a hormonjai meg vannak az embernek ilyenkor bolondulva, persze, hogy hízik az ember.

Az én anyámnak is kivették a méhét, az első pár hétben hányt is, mint ahogy a kérdező (csak ő ugye fél évig volt rosszul). Ő is nagyon meghízott azután, hogy kivették a méhét. És nem eszik többet, mint a műtét előtt.


Kérdező:

Nem, nem reagálod túl, a férjed bunkó.

2020. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg bunkó, ami rosszabb, hogy mindezt a gyerek előtt teszi. Majd ez megragad a gyerekben, és természetesnek veszi, ha gúnyolódik másokon

Ülj le a ferjeddel, és beszéld meg vele.

Mondjuk már magát a tényt is tisztelhetné, és komolyan kezelhetné.

2020. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
4: Ugye azt tudjuk biológia óráról, hogy a hormonokat a petefészkek termeli és nem a méh. Amennyiben a kérdezőnek csak a méhét vették ki, a petefészkeit nem, úgy a hormontermelésére ez nem igazán van hatással.Illetve annyiban van, hogy átlag 2 évvel hamarabb kezdődik a menopausa a méh eltávolítása után.
2020. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Pont azt akartam írni, mint a #6.

Ha a petefészkek megvannak, akkor a hormontermelés akadálytalan. Nem attól hízol. Nme lehet, hogy sokat eszel és nem mozogsz?

2020. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak én értem mi a gond?


Persze oké. Hizott a kérdező, de akkor már az rendben is van hogy gúnyolja a férje megállás nélkül?!

2020. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés szempontjából teljesen mindegy mitől hízott a kérdező. A férje bunkó módon reagálja ezt le. És sajnos a gyereküknek is ezt tanítja, mert ez vicces.


U.i: Anyumnak is kivették a méhét és az egyik petefészkét. A hormonpótló gyógyszerektől, amiket kapott valóban hízott ő is, ezért abba is hagyta a szedését. De apukám soha nem bunkóskodott volna így vele, mint ahogy a kérdező férje teszi.

2020. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

70 kg az tud szexin eloszlani. Dolgozz magadon sporttal. A sulyod nem problema.


Azert sertodtel meg,mert nem szereted magad,a tested. Ha szeretned magad,rohogtel volna veluk. Mert a 70 kg nehez,akkor is,ha Kim Kardashian taposna a hatat vagy Nicky Minaj.


A sertodekenysegeden dolgozz. Az onbizalmadon. Akar meg szeretoket is tarthatnal. Lenyeg,hogy szeresd magad.


Ha szereted a tested es buszke vagy ra,nem fognak igy hozzadallni.

Csomagold magad dogosen otthon is.

2020. dec. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!