Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam meg a hiper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a hiper érzékeny, sértődékeny férjemnek, hogy el akarok válni?

Figyelt kérdés
NAgy veszekedéseknél már volt, hogy mondtam neki, így már nem vesz komolyan. De én a tűréshatárom végére értem, nem bírom tovább. Álomvilágban él, azt hiszi minden szuper, nekem mindennel elégedettnek kéne lennem. De nem szeretem, nem kívánom, nem akarok vele lenni. Ezt hogy mondja el az ember?

2020. okt. 22. 21:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Add be a válópert. Az elég konkrét.
2020. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Csak a szad jar hogy elakarsz valni? Nem szajkaratezni kell, hanem beadni a valopert.
2020. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem szempont az ő érzékenysége. Megmondod, hogy Béla, el akarok válni, nem szeretlek, nem kívánlak, nem akarok veled lenni.

A válás nem kívánságműsor, akkor is elválasztanak, ha ő foggal-körömmel ragaszkodik hozzád.

2020. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudtok olvasni? Oké, hogy beadom, de ne a postából tudja meg, ezért előtte elmondanám. VAgy ti okosak, hogy csinálnátok? Ti is csak szájkaratésok vagytok.
2020. okt. 22. 21:33
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi ésszel nem csodálom, hogy nem vesz komolyan. Mit itt előttem írták: Béla, el akarok válni, döntésem végleges. Lehet hogy nem hiszi el, de majd pár hét múlva a postás hozza neki a papírt. Nem mondhatja hogy te nem szóltál.
2020. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A hogyant neked kell kitalálni. Szedd össze a gondolataidat, hogy mit akarsz neki mondani, és érzékeltesd vele, hogy nem a levegőbe beszélsz.
2020. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Csak tedd ki a formanyomtatványt az ebédlőasztalra!
2020. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Hát költözz el!


"nem vesz komolyan... azt hiszi minden szuper, nekem mindennel elégedettnek kéne lennem."

EZT hiszed érzékenységnek?

Ez nem érzékenység, hanem érzéketlenség.

2020. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Akarmilyen szepen fogalmazol, ki fogja boritani. De nagyon konkretan, targyilagosan foglalnam ossze, miutan leultettem.
2020. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből olybá tűnik, mintha kímélni akarnád a kis lelkivilágát, nehogy sérüljön.

Beadod a keresetlevelet, aztán megmondod neki.

Nem aznap kézbesítik az idézést úgysem, szóval lesz időd.


Amúgy meg nem tök mindegy, hogy mondod meg neki? Úgysem vesz komolyan, amíg be nem adod.

2020. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!