Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Drágább öltöny szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drágább öltöny szülinapi ajándékként? Jó ajándék lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, főleg házas, régebb óta kapcsolatban élő férfiak véleménye érdekelne! A férjem születésnapja 23-án lesz, nálunk élményt szokás ajàndékozni,de ugye jelenleg igen korlátoltak a lehetőségeim. Így arra gondoltam, hogy mivel olyan a munkája hogy öltönyt kell hordania,és mivel minden reggel megkérdezi hogy szerintem jól néz-e ki abban a ruhában, vennék neki két darab drágább öltöny szettet. Mit gondoltok, szerintetek jó ajàndék lehet? Persze főzök finom vacsorát,és persze majd az este az igényei alapján alakul, de kíváncsi vagyok mit gondoltok! Elöre is köszi! 28N

2020. nov. 11. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
De honnan tudod, hogy rásimul-e? Nagyon kényes dolog egy öltöny méretileg.
2020. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem vegyel egy oltony szettet, es kalkulald bele h lehet hajtani kell rajta. En adnek valami mast is aminek tuti orulne es nem csak hasznos pl az én párom egy jófajta whiskeyt ertekel
2020. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülni fog. Szerencsés fickó, hogy ilyen felesége van.
2020. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan fazont vennék ami már van neki, és a méretet is tudom. Szóval remélem hogy nem lesz probléma vele, de lehet újra gondolom
2020. nov. 11. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az élmeny, csinald csak csak elotte vegyel meretet a mostaniakrol h kenyelmes legyen de ne tul laza stb. F
2020. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet. De ha van rá keret, akkor én elgondolkodnék pl 1-2 vasalásmentes ingben is. Vannak szépek, elegánsak és a vasalásmentesség miatt magadat is megkíméled:D
2020. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
!!! "Biztos örülni fog. Szerencsés fickó, hogy ilyen felesége van." !!! Ezt a véleményt magam is osztom.
2020. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha van rá 150-200e ft.
2020. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy amúgy wellnessezni mennének egy hosszú hétvégére, az is ilyesmi árban van.
2020. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!