Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közös számla esetén ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös számla esetén ki hogy oldja meg az ajándékozást, meglepetést?

Figyelt kérdés
Mivel a feleségem is kap róla értesítést ha veszek valamit, meg a bankszámlát is meg szokta nézni, nem túl egyszerű h tényleg "meglepetés" legyen
2020. nov. 5. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kp-ben vedd ki, akár apránként.
2020. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben levennék belőle X forintot, és kp. fizetném. Ha meg mindenképpen utalni kell, megkérnék egy barátot, hogy rendelje meg, és akkor neki adnám oda a pénzt.
2020. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél le készpénzt és abból vásárolj. Ha megkérdezi miért vettél le a számláról x összeget, akkor csak sejtelmesen mosolyogva mondj annyit, hogy tudod jönnek az ünnepek meg ilyesmi. Nem hiszem, hogy elfogja cseszni a meglepetést. Biztos ő is készül neked valamivel, ahhoz is kell majd pénzt levenni.
2020. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Miért van közös számlátok? Értem én hogy házas élet, szerelem, gyerekek...de azért nem kell mindenben feladni a függetlenséget.
2020. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleimnek is közös, nincs ezzel semmi gond. Soha nem is hallottam volna problémázást emiatt kettejük között. Ha közeledik valami jeles alkalom, akkor van annyi eszük hogy nem faggatják egymást mire vett le a másik pénzt.


4# Nem tudom miért kell bunkónak lenni mindig mindenkivel.

2020. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is közös a számla, én is kp-ban veszem ki az árát, vagy előre megbeszélt ajándéknál simán rendezem kártyával.
2020. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Elég gáz a közös számla. Engedélyt kérni a másiktól, ha költeni mernél róla titokban, de ti tudjátok.
2020. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért kellene engedélyt kérni bármire? Ugyan úgy van kártyám, hozzáférésem a pénzhez. Az én fizetésem is a közösben van nem az övét költöm.
2020. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
És ha elváltok, kettévágjátok a bankkártyát? Tényleg zseniális.
2020. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Házasságban édesmindegy, hogy 1 vagy 100 számlán van a pénz, a vagyon közös, bárhol tartogatják a felek.


Amúgy én is a készpénzfelvételt ajánlom, az ünnepek közeledtével csak lesz annyi a másikban, hogy nem faggatózik. :D

2020. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!