Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihült érzelmet lehet e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihült érzelmet lehet e feléleszteni egy házasságban?..

Figyelt kérdés
A férjem több mint két évtizedes házasság után bejelentette hogy már 1-2 éve semmit de semmit nem érez irántam...(Noha nem éreztette ezt velem semmilyen tekintetben, ezért ért ez nagy érzelmi sokként) Tehát már barátként tekint rám. (nincs harmadik fél..még..) Sokat beszélgettünk, ajánlottam a házassági tanácsadót is, nem akarja mivel már a válás is eszébe jutott, de jelenleg jó pár évig nincs is lehetőségünk külön élni, így barátokként élünk egymás mellett (tehát semmi ellenségesség nincs) de nekem ez így nagyon nehéz, bár igyekszem tartani magam és szabadon engedtem minden tekintetben. Lehetséges ilyenkor még bármit is tenni hogy az általa teljesen kihűltnek mondott érzelmet felélesszük? (mármint csak én tudnék tenni, hiszen ő ezt már nem akarja igazán..) vagy hagyjam mondván akkor ennyi volt a házasságban..(nincs gyermekünk)

#kihült érzelmek felélesztése
2020. nov. 1. 08:34
 1/9 A kérdező kommentje:
..ja és 55 év körüliek vagyunk mindketten..
2020. nov. 1. 08:35
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem értem, hogy ezt eddig hogy nem vetted észre. Nem tűnt fel, hogy nincs, vagy ritka a szex, nem beszélgettek, nem közösek a vágyaitok stb.?

Ha nem partner akkor te egyedül nem tudsz mit tenni.

2020. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Vannak akiket csak az ujdonság tud feldobni ök szallnak virgrol viragra

.egy normalis ember viszont rajön idöval arra mik a valodi értèkek es mi kell a tartos boldogsaghoz hosszu tavu kapcsolatban

.ehhez sajnos erzelmi intelligencia is kell

Rengeteg ffi még 40 felett is tiniket akar hajkurászni es maganyosan is halnak meg

2020. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

*sokaknal válás utan esik le mit dobott el de kapcsolatban nem latja a fátol az erdöt.


Az ilyenek a vakok.

2020. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*en keresztet vetnék rà amugy
2020. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
hány éves az asszony? ha 40 es akkor még van prá praktika, ha 50-es, akkor váltsd le fiatalabbra
2020. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen élnek így, főleg több évtized után. Általában a kapuzárási pánikkal egyidőben jönnek rá, hogy valami még sincs rendben, aztán vagy kilépnek, vagy belenyugszanak. 30 év után sok embert csak a megszokás tart össze.
2020. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha barátként tekint rád, akkor én nem mondanám, hogy semmit nem érez irántad. A szexuális vágy alábbhagy kicsit az évek múltával, és a mindent elsöprő nagy szerelem átalakul szeretetté. (Ami egyébként cseppet sem kisebb értékű). Próbálj a külsődön változtatni, ha érzelmileg amúgy nincs probléma köztetek. Menj gyakrabban fodrászhoz, öltözz otthon is csinosan, nőiesen. Töltsetek sok időt együtt. Legalábbis én ezt tenném.
2020. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy kell neki egy kis újdonság, azért 20 év nagyon-nagyon hosszú idő. Szerintem vissza akar majd térni hozzád, ha rájön, hogy a szerelemhajhászás fárasztó és sokkal jobb egy igazi társ mellett biztonságban.
2020. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!