Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre mit reagáltál volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Pestre mentünk a férjemmel, a két gyerekünkkel, 3 és 10 évesek, valamint édesanyám is jött. A férjem szinte egész úton telefonozott. A metrón szinte másik kocsiba ült, mintha nem is össze tartoznak. A hab a tortán az volt, hogy elkezdte mondani, hogy pár perc múlva indul egy vonat, erre ő elkezdett szaladni utána, de már csukodott át ajtaja, szinte minket otthagyott, elvárta, hogy vegyem fel a gyereket és szaladjak a vonat után, hátra sem nézett csak rohant. Persze nem értük el, erre ő elkezdett ordítani, hogy a k. anyámat, egy hülye pi.ca vagyok. Fél órával később indult az a vonat amire a jegyunk szólt.

Te mit reagáltál volna erre a viselkedésre?


2020. okt. 29. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Megállapítottam volna, hogy jó nagy marha vagyok ha így választottam volna párt. A továbbiakat nem tudom.
2020. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Hát valóban az vagy hogy ennek fialtál 2x is.
2020. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Hat jo kerdes, hogy ebben a felallasban kivel van baja? Veled, a kolkokkel, vagy az anyossal...
2020. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Talán az egész világgal. Mindenkivel összeveszik, szüleivel, munkatarsaival.
2020. okt. 29. 14:05
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

akkor valszeg frusztralt valami miatt...


kerdezd meg tole, hogy mi bantja, mitol ilyen feszult, kedvesen, szupportivan, de azert kozolheted vele azt is, hogyha baj van a vilaggal, akkor ne rajtatok toltse ki, illetve ha meg veletek van a baja, akkor mondja el azt, es probaljatok ra megoldast talalni.


ha ez nem jarhato ut, akkor meg ugy is tudjuk mi lesz a vege

2020. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

A férjem a világ legbékésebb embere volt, ő akkor "őrült meg így" amikor szerelmes lett másba és nem tudta eldönteni most mégis mi legyen.

Csak egy gondolat, ezer oka lehet annak ha hirtelen másképp kezd el viselkedni mint amilyennek megismerted. betegség, anyagi gondok, életközepi válság, mittudomén. Próbálj vele beszélgetni ha vevő rá...

2020. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látszik sietett valahova. Egyáltalán miért ment veletek, ha nem akart, vagy alapból ideges? Először is velem ilyen stílusban férfi még nem beszélt, csak leültetném, hogy mondja el, hogy mi a baja.
2020. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy az volt a baja, hogy anyád is ott volt. Itt a hölgyek 99%-ban, ellenkező esetben azért reklámnánsk, hogy a mamának minek kellett ott lennie.
2020. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Időpontunk volt orvoshoz, a gyerekeket vittük kontroll vizsgálatra. Utána mentünk egy kiállításra. Soha nem szokott velünk jönni. Most szabadságot kért, annyira jönni akart.
2020. okt. 29. 14:23
 10/19 A kérdező kommentje:
Ő szokta mondani, hogy hívjuk át anyámat. A saját anyjával nincs jóban.
2020. okt. 29. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!