Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy jó döntést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó döntést hozzak?

Figyelt kérdés
A parommal össze akarunk házasodni két hét múlva. Körülbelül egy hónapja költöztünk össze de a nővére meg említette hogy miért nem vesszük fel a babavárot es a párom egyből szaladt is az anyakonyvezetohoz. Nem akarom azt sem hogy félre értsétek mert egyébként nagyon szeretem. Csak én teljesen azt érzem hogy ő mindezt csak azért teszi hogy pénzhez jusson. Igazság szerint nekem semmibe nincs beleszolasom. Mikor ezt elmomdtam neki hogy mit is gondolok ki röhögött és közölte hogy inkább menjek vissza a szüleimhez mert neki ilyen gyerekes felfogásra nincs szüksége. Szerintetek mit tegyek? Tanácstalan vagyok és nem szeretnék rossz döntést hozni.

2020. okt. 19. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Akkor mégegyszer:

Hozzá ne menj és fel ne vegyetek közös kölcsönt!

2020. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk elég szomorú ha ezt már most leszűrted és még kérdéseid vannak.

A házasság vagyonközösség is.

Ami azt jelenti, hogy a házasság előtti adósságának a felét simán a nyakadba varrja az esküvő utáni közös hitellel.

Egy gyors válással meg is szabadulhat a tőled is meg a tartozás jelentős részétől.

Válás után a közösen felvett hiteltartozás fele ugyanúgy a tied marad.

Persze...lehet ezért pereskedni, de addig is törleszteni kell és az ügyvéd sem aprópénzért dolgozik.


Nem tudom hogy látod ezt,de nekem ez elég lenne ahhoz hogy akár egy szó nélkül lelépjek.

2020. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Igazság szerint engem bele akar rángatni egy nagy hitelbe csak azért hogy ő ki tudja magát húzni a 6 milliós tartozásából"


Akkor ugye már nincs kèrdès? Hozzá ne menj. Egyèbkènt meg simán meg lehetne neki mondani, hogy mivel közös hitel lenne, így nem ő dönti el egyedül a pènz sorsát.

De úgy látom, hogy ő teljessèggel vezet tèhed, uralkodik feletted, te meg kèptelen vagy kiállni magadèrt.

Remèlem legalább annyit megteszek, hogy nem mèsz hozzá, de a legjobb lenne ha otthagynád most azonnal.

2020. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!