Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy jó döntést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó döntést hozzak?

Figyelt kérdés
A parommal össze akarunk házasodni két hét múlva. Körülbelül egy hónapja költöztünk össze de a nővére meg említette hogy miért nem vesszük fel a babavárot es a párom egyből szaladt is az anyakonyvezetohoz. Nem akarom azt sem hogy félre értsétek mert egyébként nagyon szeretem. Csak én teljesen azt érzem hogy ő mindezt csak azért teszi hogy pénzhez jusson. Igazság szerint nekem semmibe nincs beleszolasom. Mikor ezt elmomdtam neki hogy mit is gondolok ki röhögött és közölte hogy inkább menjek vissza a szüleimhez mert neki ilyen gyerekes felfogásra nincs szüksége. Szerintetek mit tegyek? Tanácstalan vagyok és nem szeretnék rossz döntést hozni.

2020. okt. 19. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj vissza a szüleidhez, mert szerintem neked egy elnyomó kapcsolatra, pláne házasságra nincs szükséged.
2020. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dönthetek helyetted, de ha már megfogalmazódott benned a kétely, akkor ne siesd el a házasságot!!! Igen valószínű, hogy a párodat csak az anyagi haszonszerzés motiválja, nem pedig az irántad érzett őszinte, önzetlen szeretet és szerelem!!! Ha te szereted és akarod őt, akkor tedd próbára, halaszd el az esküvőt. Ha szeret, megérti és támogatni fog. Ha csak a pénz motiválja, akkor valószínűleg őrjöngeni fog. Akkor mehet a levesbe.
2020. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Jesszusom! Hány éves vagy? 14? Bár mondjuk mindegy is. Ilyen éretlen embereknek sem a házasság, sem gyerek nem való még.


Gyereket pedig nehogy csináljatok egy 1hónapos együttélésbe! Most borítékolom, hogy csonka családban kellene felnőnie.

2020. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy ne menj hozzá.
2020. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van az ismeretségi körömben egy pár,hasonló szitu.. összeházasodtak ,a csaj kb 5 hónapos terhes, az a jóravaló férje meg már elverte a pénz nagyrészét értelmetlen dolgokra, amit felvettek.

A csaj meg kb majd agyvérzést kapott félidős terhesen, hogy se a felújítás nem halad se pénz nincs rá..

Ne kövesd el ezt a hibát!

2020. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmibe beleszólásod akkor ne házasodj! Felveszitek a hitelt, a lóvèt elherdálja, vagy ki tudja mire akarja költeni, de abba szintúgy nem lesz beleszólásod, viszont a hitelt neked is vissza kell fizetned, ha váltók, a fele adósság tèged terhel.

Elnyomó kapcsolatba összeköltözni se kellett volna, nemhogy házasodni. Remèlem gyerek mèg nincs a kèpbe.

2020. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Számomra természetes, hogy a párkapcsolati döntések két fél együttes megegyezésre alapján születnek.

Rossz előjel, hogy nálatok már most sem így működik!!


A 2.válaszolóval érték egyet. Semmit se hamarkodj el.

Nagyon jó az ötlete amivel gyorsan a végére járahatsz miként is tekint rád a leendő férjurad.

2020. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menekülj.!! Amúgy is ez az egy hónapja költöztünk össze, 2 hét múlva esküvő sem túl jó előjel a mai világban.
2020. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nincs beleszólásod semmibe?
2020. okt. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nincs képben gyerek. Úgy értem ezt az egészet hogy bármit mondtam eddig pl. a pénzből felújíthatnánk a fürdőszobát. Erre az a válasz hogy ő majd tudja mit csináljunk a pénzzel és stb....Igazság szerint engem bele akar rángatni egy nagy hitelbe csak azért hogy ő ki tudja magát húzni a 6 milliós tartozásából és már most így össze raktam a képet hogy neki ez lesz a legkönnyebb ha gyorsan elvesz feleségül.
2020. okt. 25. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!