Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valaki ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Hat nem is tudom hol kezdjem. Ha hosszúra sikeredik elnézést. Véleményekre lennék kíváncsi. 3 éve élek a jelenlegi párommal és másfél éve vagyunk házasok. Azelőtt jo volt minden viszont mióta házasságban élünk ugy erzem hogy mar mindketten beletorodtunk abba hogy mostmar megvagyunk egymásnak

és ez ígyis marad örökre es kész. Sokszor ültem mar le vele beszélni, hogy nekem ez így nem jó, több törődésre es szeretetre van szükségem. Pár napig jo, de utána minden a régi. A szex is mintha csak azert lenne mert kötelező. Semmi érzelem nincs benne. En jelenleg iskolába járok külföldön nyelvet tanulok es csak o dolgozik. Elhiszem hogy sok minden rászakad en megertem de pl mikor hazajon munkából nem az hogy ott hagyná a problémákat hanem hazahozza. Természetesen meghallgatom ot de szinte semmi kommunikáció nincs köztünk. Csak az autó és a munkája amitől mar falra mászok. Szeretem, mert szeretem es azt is tudom hogy nála husegesebb emberrel meg nem találkoztam. Viszont panikbeteg is vagyok... ez azóta újult ki, mióta külföldön vagyunk es sokat voltam egyedül itthon. Ha úgy adódna hogy el akarom hagyni se tudnám megtenni, mert félek a paniktol es mikor o ott van a közelemben még ha nem is beszéljük meg hogy most épp panik roham van rajtam de lenyugszok. Nem tudom hogy menthetnenk ezt meg. Azért írtam le, mert szükségem van így látatlanban velemenyekre, mert ezen agyalok mar egy ideje. 25 éves lány vagyok



2020. okt. 17. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt a helyzet, bár én nem vagyok pánikbeteg, de hajlamos a depresszióra. Azt gondolom, hogy nem lehet ezekre fogni azt, hogy miért nem merünk lépni valamiben, ami változást hoz.

És nálunk mind a ketten dolgoztunk.

Többszöri megbeszélés után sem változott a helyzet, végül teljesen eltávolodtunk. Az, hogy mi egy pár legyünk, már nagyon idegen. Beadtuk a válást.

2020. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért sem mersz lépni, mert külföldön vagytok. És félsz attól, hogy mit kezdenél egyedül?:)
2020. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem benned, hogy nagyon kötődnél hozzá. Ki nevezi férjét "jelenlegi párom"-nak? Úgy beszélsz róla, mintha ez egy átmeneti állapot lenne, mert úgyis lesz új pasi utána. Kicsit lejebb meg már az elhagyásról írsz.

Az ellaposodott kapcsolat nagyon gyakori dolog, ajánlom, hogy olvass utána a témában. Konkrétan könyveket írtak róla, hogyan lehet feldobni ismét.

2020. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!