Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik 3. világbeli országokbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik 3. világbeli országokból érdemes feleséget hozatni magamnak?

Figyelt kérdés

lehet szidni, de unom a nagyigényű magyar nőket.


F29


2020. okt. 8. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Anyukádat kérdezd, mert ő fogja fizetni.
2020. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nagy igénynek számít, hogy a másik ne legyen alkoholista, ne legyen tróger naplopó, higgyen magában, legyenek életcéljai és tegyen is ezek megvalósulásáért?
2020. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ízlés kérdése, ha a távolkeleti nők jönnek be, akkor Malajzia, Burma, Kambodzsa, Vietnám, Fülöp szigetek.

Ha a csoki bukszák, akkor Zambia, Ruanda, Seychelles, Leostho, Namibia.

Ha a latino bukszákra buksz, akkor Guatemala, Honduras, Nicaragua, Costa Rica, Kolumbia, Venezuela, Ecuador.

Ha meg mondjuk a szláv szépségekre, akkor csak átugrasz ide délre a balkánra valami csóró országba, Bosznia, Koszovó, Észak-Macedónia, Bulgária, Albánia.


Ha arab.. hát, akkor fogalmam sincs, keress rá, ezt így fejből nem vágom ki.

2020. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Volt egy ismerősöm aki Ukrajnába járt csajozni. Megvillantotta, hogy van pénz nála és dugig volt a passátja csajokkal...
2020. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Én is unom a semmit nem érő magyar nőket. Nagyképű és pénzéhes mind. Maradok a szláv nőknél. Gyönyörűek és hűségesek! :) A magyar nőket hagyjátok meg a gazdag nyugatiaknak. Jobban jártok ha nem kínlódtok velük...
2020. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Hozassál Balázs. És ki fogja hozni? A kereskedők?
2020. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Emlékszem egyébként, hogy megboldogult fiatalkoromban, 93-94 körül, romániába jártunk át hosszú hétvégézni.

Akkoriban itthon kezdtek meglódulni a fizetések, még arra is emlékszem, hogy pár évvel előtte jött ki egyáltalán az 5000-es címlet.

Odaát viszont olyan csóróság volt a forradalom után pár évig, hogy az hihetetlen.

Ha már egy darab 5 ezressel fejenként(+négyen összedobott benzinpénz a kockaladába) átruccantunk, akkor bármelyik helyen hercegek voltunk, ha két ötezressel, akkor meg királyistencsászárok.

Életemben nem kúrtam, szopattam annyit, és annyira fullos csajokat, mint akkoriban.

Régi szép idők :/

2020. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Román ukrán határ mentén élőként én is megerősíteni tudom amit az előttem lévő írt.Egészen tavaszig mkikor lezártak mindent a mai napig ebbe a két országba jártunk át hétvégente haverokkal.

Csajok mindig voltak meglepődne az ember hogy milyen csajok akadtak ott.

2020. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha az izraelitákra bux, akkor Hillary. Ha viszont a zsidókra, akkor meg Hillaryt ajánlom melegen figyelmedbe. De ha ezenközben mégis inkább héberül tudsz, akkor sajnos csak Hillaryt tudnám ajánlani. Csak van egy bökkenő. Ő a pizzát szereti (kihasználni) és nem a felnőtteket. Míg a pizza-gate botrányt már nem annyira.
2020. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

"Nagy igénynek számít, hogy a másik ne legyen alkoholista, ne legyen tróger naplopó, higgyen magában, legyenek életcéljai és tegyen is ezek megvalósulásáért?"


Ezeket elég könnyen teljesítettem az életem minden pillanatában, de volt, hogy 3 évig egy randi sem jött össze. Valahogy szemtől szemben ezek az elfogadható igények mindig még kiegészülnek 150 ponttal :)

2020. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!