Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova érdemes menni nászútra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes menni nászútra az alábbi helyek közül?

Figyelt kérdés

Szeretem Latin-Amerikát szóval valami ilyesmire gondoltam, hogy


Caracas, San Salvador, Port-au-Prince.


Úgy hallottam, hogy ezek nem unalmas helyek.


2020. jún. 15. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Brazília, séta a favellaknal. Szép lehet Venezuela is egy dupla feneku boronddel
2020. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos még ez a helyzet biztosra meg nem oldódik, addig én nem terveznék nászutat, szállás és repjegyfoglalást, ki tudja sajnos mi lesz belőle.

Ezek közül san salvadorba mennék. De ha választani lehetne én inkább kisvárosba mennék, a tengerpart mellé, és 1-2 napot beutazni esetleg a nagyvárosba, mert bőven elég :)

2020. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mexikó tengerparti részén van turista paradicsom, oda érdemes menni. Amúgy a dél-amerikai országokból Ecuador az, ahova nyugodt szívvel mennék bármikor.
2020. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Sehová

Tudod mikor adnék ki érte milliókat aznnak a pénznek van máshol is helye.

2020. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk “klasszikus” nászutunk volt, nem láttunk sokat az ágyon kívüli területekről még a szobában sem. 😄 Ehhez bőven elég egy belföldi szállás.
2020. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy karibi hajós körutazást javasolnék, ha ezek a lehetőségek merültek fel. Nem tudnék választani ezek közül, és arrafelé szinte ingyen dobálják utánad a luxi hajóutakat, annyi van belőlük (szemeztem én is ilyesmivel sima nyaraláskén, a legnagyobb költség egy 10 napos karibi hajóútban a repülő volt Miamiba, ami pénzt amúgy is ki kell fizetnetek, ha arrafelé terveztek menni). Szerintem ha az ember arra adja a fejét, hogy a világ túlsó felébe utazik, akkor vétek csak egy országra/városra korlátoznia a látogatását, de ez csak az én személyes véleményem. Mi amúgy Szingapúrban voltunk nászúton, az önmagában olyan volt, mintha egyszerre három országot néztünk volna meg, szóval nem teljesen beszélek magam ellen :D
2020. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!