Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nászútra érdemes lehet Kijevbe...

Nászútra érdemes lehet Kijevbe vagy Minszkbe utazni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 11:11
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
11%
Most komoylan tenyleg ezt a 2 helyet sikerült kivalasztani pont egy nászúthoz?!?
2019. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindkét város rendkívül izgalmas és változatos, főleg, ha korábban nem voltatok még a posztszovjet térségben.
2019. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha ezek a helyek érdekelnek mindkettőtöket, akkor miért ne? Nem muszáj mindenkinek a Maldív- vagy a Seychelle-szigetekre menni. Egyébként pedig mindkét város biztonságos, nyugodtan látogatható.
2019. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Az élet arról szól, hogy merj a szíved szerint dönteni. Ne holmi gyakorikerdesek válaszdóra bízd magad.

Ha valóban oda szeretnél menni, indulj neki.

2019. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Én nem oda mennék az biztos. Ha már volt Szu. akkor Szentpétervár vagy Tallinn.
2019. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Minden helyre érdemes nászútra menni. Igazából nem tudom mi a különbség a sima út és a nászút között, de gondolom mások akkor talán több időt töltenek ágyba a másikkal, tehát még annyira sem érdekes, hogy mennyire izgalmas maga a hely, szóval ha van egy nyugis szoba akkor hajrá, ha meg pluszba érdekel a hely, miért ne?
2019. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha szeretnétek oda elmenni, akkor igen. Biztosan érdekes lesz. Nem kell sablonos helyet választani. Oda menjetek, ami nektek érdekes.
2019. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kijevbe szerintem simán, Minszk azért már eléggé ízlés kérdése, illetve az országba bejutás is relatíve macerás, európai mércével mérve. Annyiban kérdéses a dolog, hogy egy kijevi útnak szerintem abszolút csúcspontja egy csernobili kirándulás, amit meg mittomén, hogy nászúton akarnék-e megejteni. Csak bíztatni tudlak titeket amúgy, Kelet-Európa végtelenszer érdekesebb, mint a nyugati végek.
2019. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az ötlet honnan jött? Annyi jó hely van, miért pont ezeket a lehangoló helyeket akarjátok nászútnak?
2019. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
@9 Voltál már Kijevben? A belvárosról sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy lehangoló. Volt, hogy random kialakult technoparty-ba futottam a Majdanon. Olcsó, szép és életigenlő hely, teljesen kedves emberekkel.
2019. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!