Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyan házasok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan házasok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan házasok akik kielégitik magukat mivel nincs nagyon szex?


Esetleg közösen vagy titokban egyedül?


Szerintetek ez normális egy házasságban?


2020. aug. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen vannak.

Én titokban csinálom, gondolom a férjem is.

És nem. Abszolút de nem normális.

2020. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

van

titokban

nem normális

2020. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális, milyen szabalyba ütközik? Amúgy sokan csináljak, főleg ha eltérőek az igények, vagy már unjak egymast. Nyilván nem a kezdeti stádiumban, sok éves viszonyokról beszélek.
2020. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Más lehetőség nem volt. Titokban persze...

Nem akartam ez miatt félrelépni, illetve azt hittem ez csak átmeneti probléma. Teltek az évek és igazából mindig megszépítettem magamban a mikor is voltunk együtt utoljára dolgokat...

Aztán elkezdtem naptárba írni..Nem sokáig, kb félévig. Azóta sem tudom, hogy 5 év vagy 10 volt a problémás és már nem is számít. Az mondjuk iszonyú romboló hatású volt, amikor rájöttem hogy amit én 3 hétnek tippeltem az két hónap kimaradás volt...

Pedig nyitott lettem volna sokmindenre.

Már elváltunk...

2020. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokan teszik, de ez nem normális, mert nem képesek a párjukkal meg beszélni ezt és inkább eltávolodnak ez álltal egymástól, érzelmileg és testileg sajnos.
2020. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég jó meg sok szex van, de mikor nagy a stressz vagy valami aktuális válság van és fáradtság, vagy kedvetlenség, akkor szoktunk maszturbálni. Nem is titkoljuk.

Mondjuk ez nem sűrű, de nem csinálunk belőle ügyet.

2020. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én titokban csinálom, gondolom a férjem is.


És nem. Abszolút de nem normális."


Mi is:(

Sajnos nem normális, de a szexet kívánjuk, csak egymással nem. Ez van.

2020. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!