Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek fogadjam el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogadjam el hogy nem akar feleségül venni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék esküvöt, házasságot. Föleg a pici babánk miatt. De sehogyse akar belemenni. Azt mondja állandóan, hogy neki már volt egy házassága. De miért engem büntet ezzel?

Nekem fontos lenne ez a kötelék, még ha sokak szerint csak papír. Szeretném hogy így is egy család legyünk. Szerintetek ez így rendbe van? Házasság nélkül ?


2020. aug. 24. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Minek álltál össze vele? Pláne minek szültél neki?


Maradj csöndben, és nyelj!

2020. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs esküvő, akkor ez nem ér xart se? Előbb kellett volna ez kiderüljön, nem gyerek után. Nem volt róla szó vagy "aszitted"?
2020. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Pici babával hová mennél? Előtte kellett volna ezt megbeszélni. Gondolod, hogy majd egy másik pasi szívesebben feleségül vesz egy kicsi gyerekkel?
2020. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudsz mit csinálni. A gyerek szülést kellett volna előbb meggondolni.
2020. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Rossz volt a sorrend. nem kellett volna szülnöd így.
2020. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus elvi kérdés, amiben vagy egyezségre juttok, vagy szétmentek.

Pl. ismertem olyan párt, ahol a férfi azért nem akart nősülni, mert a szülei elváltak. A barátnője meg nem akart másképp gyereket szülni, csak házasságba. Vagy 8 évig követtem az életüket, addig patthelyzet volt. Pedig a férfi édesanyja is szerette volna, ha házasságot kötnek. Aztán másik munkahelyre mentem, már nem tudtam követni az életüket.


Ha csak 1-2 éve vált el, akkor ez még változhat. Mindenképp sérülés egy válás, idő kell a bizalomhoz.

Én házasságpárti vagyok, de valamilyen szinten megértem a párodat. Ugyanakkor más lenne, ha egy elvált nővel jönne össze, ahol már nem akarnak közös gyereket. Egy fiatal, gyereket akaró nőtől ezt az élményt nem korrekt elvenni - én így gondolom.

Ugyanakkor, ha te ennyire házasságpárti vagy, nem szerencsés elvált férfival összejönnöd, mert náluk nagy esély van erre, hogy így gondolkodnak, mint párod.

2020. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a kérdést gyerekvállalás előtt kellett volna tisztázni, bár most már mindegy, mert nem tudtok visszamenni az időben. Másrészt gondolkozz el azon, hogy mit vársz a házasságtól, a kapcsolatotokon ugyanis semmit nem tud változtatni. Szerintem a közös gyerek sokkal nagyobb elköteleződés, mint a házasság.
2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezt már elbactad. Minek venne el, ha így is dugsz vele, gyereket is szülsz neki, meg gondolom a sejhaja is ki van nyalva.
2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Rákényszeríteni nem tudod.

Sőt, meglehet, hogy minél többet emlegeted, annál nagyobb lesz benne az elszántság, hogy NE!

Egy meghitt pillanatban, józanul elbeszélgethettek, de szerintem is "eső után köpönyeg".

Ffi.

2020. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Carragher_x ***** válasza:
100%
És ez egészen eddig nem derült ki, hogy nem akar újraházasodni? Kötve hiszem. Gondolom arról van szó, hogy ő azt mondta nem akar, te látszólag elfogadtad (hazudtál neki), s közben reménykedtél, hogy majd ha szülsz egy gyereket, akkor ráveheted. Hát ezt elbasztad.
2020. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!