Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők közül több évi házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közül több évi házasság után van aki csak kötelességből szexel a férjével?Hogy érzi magát utána és miért teszi?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
#10-es, ez azért van, mert te a másikra is figyelni képes, civilizált ember vagy. De rengeteg olyan hímnemű van ebben az országban, és szerte a világon, akik nem ütik meg ezt a szintet. És akkor még nagyon finoman fogalmaztam.
2020. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tudom elkeozelni ha pénz van a dologban. Ha a ferfi vesz vmit ami a nőnek kell.
2020. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok hazas, csak regota vagyok ugyanazzal az emberrel kapcsolatban, es nem szexelek kotelessegbol. Ha nincs kedvem szexelni, nincs szex. Ennyi. Nyilvan ha meghazasodnek, akkor se valtozna a dolog. Ha mar egyaltalan nem vagyok a masikra testileg, akkor valojaban mashogy sem vagyom ra, tehat valas lenne a dologbol.
2020. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
13-as, ezért tartom beteg embereknek azokat akik megházasodnak, mert úgyis elmúlnak (90%) az érzelmek és megszűnik a testiség is 10-20 év után (de inkább korábban).
2020. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Csomorkány ***** válasza:
58%

Azért azt szerintem fontos tisztázni, hogy a "házassági kötelesség" az együttműködési kötelesség. Ismer ilyet a jog. Pl. köteles vagy együttműködni a közműszolgáltatókkal a számlák befizetésében, ha nem küldik a számlát, nem teheted meg, hogy csak úgy nem fizetsz, hanem kérdezned kell, hogy ugyanmá, miért nem küldték.


Na, ilyesmi a szex, mint "házassági kötelesség" koncepciója is. Nyilván van úgy, hogy nincs kedved hozzá, de akkor "aki A-t mond, mondjon B-t is": tartsd számon, hogy ezzel márpedig a közeljövőben tartozol a másiknak, mert szereted őt.


A másik, hogy a "kötelesség" az nem feltétlenül negatív fogalom. Ha már családi élet, a csecsemő táplálása is kötelesség, de baj van, ha csak teher, és nem örömforrás.

2020. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Nagyfater ***** válasza:
84%
Igen, van. Hogy utána hogy érzi magát? Valószínűleg úgy, mint egy mosogatás után: örül, hogy túl van rajta.....
2020. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindenki ismeri a másik "árát" és meg is hajlandó ezt fizetni. Ezért kap valamit, ami neki megfelelő és jó.

El tudom képzelni azt a helyzetet - főleg a már a valamelyik fél számára elért gyerekszám után -, hogy a szex nem lesz olyan vonzó. (Igaz, ilyenkor azt is érdemes vizsgálni, hogy miért is ábrándul ki valamelyik fél az egyébként kapcsolat építő szexből...)

Ha van olyan "értéke" a másik félnek, ami miatt az ember beválal olyasmit is ami számára ott és akkor nem feltétlenük kívánatos, számomra ez elfogadható. Ha nem válalja be, és ebből kenyértörés lesz azt is el tudom fogadni. :)

2020. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!