Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen kapcsolatban szülnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolatban szülnétek gyereket?

Figyelt kérdés
A férfi 51, a nő 32. A férfinak már van egy 25 és egy 22 éves lánya, meg egy 16 éves fia. A féltestvérei és a gyerek között eleve nagy a korkülönbség, még a legkisebbnél is 16 év. Az apuka pedig 51, nagypapa korú, viszont eléggé fiatalos.
2020. júl. 29. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavar, hogy már van 3 gyereke. Velük milyen a viszony? Ha én akarnék gyereket és anyagilag is belefér, akkor szülnék, mert én akarom. A férfiak, főleg az idősebbek között ritka, aki foglalkozik a gyerekkel. Ha párod az ellenpélda, az csak bónusz.
2020. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3%
10 Az igen. Mama a háznál 50 éves srác meg nálad, nagyi.
2020. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Kinek mi fér bele igazából!


Ha azt érzed, hogy úristen ez mekkora szerelem és mindketten úgy érzitek, hogy ebbe a kapcsolatba akár belefér egy kisbaba, akkor igen, nyugodtan, mivel szerintem csodálatos dolog szülőnek lenni. Viszont azzal számolni kell, hogy az apuka már nem lesz olyan aktív, bár ez is emberfüggő, tehát a döntés tényleg rajtatok áll.

2020. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy szülnék,nem vagyok hülye.
2020. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem kell gyerek. De ilyen kapcsolatba SEM mennék bele, gyereket meg egy öreg embernek plàne nem szülnék. Nagy önzés kéne hozzá. Esélyes, hogy apuka az érettségit se éli meg. De már a gyerekes években se nagyon tud majd részt venni, játszani, szaladni utána stb.
2020. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!