Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen kapcsolatban szülnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolatban szülnétek gyereket?

Figyelt kérdés
A férfi 51, a nő 32. A férfinak már van egy 25 és egy 22 éves lánya, meg egy 16 éves fia. A féltestvérei és a gyerek között eleve nagy a korkülönbség, még a legkisebbnél is 16 év. Az apuka pedig 51, nagypapa korú, viszont eléggé fiatalos.
2020. júl. 29. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Elég nagy önzés a gyerekkel szemben. Az apja talán az érettségijét sem éli meg. Nem lesz elég energiája amolyan igazi apás dolgokra. Cserébe lesz egy rakat féltestvére, akikkel semmilyen viszonyban nem lesz, mert több, mint 20 évvel idősebbek nála. Tehát felnőtt korára teljesen egyedül lesz a világban.
2020. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Most attól tekintsünk el, hogy nekem ez a korkülönbség ekeve nem fér bele.

Ha akarnék gyereket, és úgy érezném, hogy ez a pasi hatalmas szerelem, a kapcsolatunk jó és stabil, akkor igen. Ha nem óriási szerelem, akkor keresnék inkább egy korban hozzám illőt, még épp időben vagy hozzá.

32N

2020. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Apám 53 volt amikor én születtem. Most 28 vagyok és ő 81.

Nem mondanám, hogy bánom. Azt jobban bánnám ha meg sem születtem volna. 😂

Olyan 75 éves koráig egyébként nagyon aktív életet élt. Sport, munka, hétvégi kirándulások, stb.

Az utóbbi pár évben viszont elég gyorsan elkezdett öregedni, de ott vagyok és segítek.

2020. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan nem.
2020. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Én a kapcsolat működőképességétől tenném függővé.Ha jól megvannak, és mindketten szeretnék, szerintem érdemes bevállalni.

Ha azt nézitek,hogy egy gyerek 20-25 éves koráig tanul, akkor még az apuka se lesz annyira vészesen idős, simán megérheti azt,hogy saját útjára induljon a gyereke.Én nem mondanék egy 51 éves férfit még törvényszerűen nagypapakorúnak.


A nőnek gondolom nincs gyereke, erről nincs információ a kérdésben.Ha szeretne sok ideje nincs,és ha másik kapcsolatot nem akar gyerek nélkül maradhat.

2020. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de kapcsolatban sem lennék egy 20 évvel idősebbel.
2020. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Én nem jelenteném ki,hogy nem lennék kapcsolatban idősebbel, a sors bármit hozhat. Egyébként is a 32 éves nő dolgozó, önálló, nem csitri, tehát nem is törvényszerű,hogy nagyon eltérjen az életvitele/életmódja/egzisztenciája az 51 éves férfiétől.


A sors egyébként is hozhat bármit, tehát soha ne mondjuk,hogy soha...

2020. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Nyugodtan szülj neki többet, ha egyedülálló anyuka akarsz lenni, mert hogy ezt a srácot kirobbantani nem tudod otthonról arra mérget vehetsz.

Az ilyen korú srácok maximum az asszonytól akarnak a meglévőek mellé egyet, de idegen nőcinek nem fognak ugrálni. Aztán a nőci verheti magát úgy ahogy akarja, akkor sem fognak lépni. Szerintem már egymilliószor megtehette volna, ha akarta volna eddig.

2020. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

8-as, miről beszélsz?A kérdező nem írta,hogy a pasi (51 évesen már nem srác)nős, és függetlennek vélelmezem.


Az sem törvényszerű,hogy egyedülálló maradjon, és hozzáteszem: ez nem a korkülönbségen múlik.

Maradhat egyedülálló anyukaként hasonló korú párral is.

2020. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem 51 évesen srác, az is marad:D sőt még a 60 évesek is:)


Nekem már nincs tojáshéj a hátsómon:D

2020. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!