Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "mi olaszosan élünk" jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"mi olaszosan élünk" jellegű kapcsolatok meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy ha egy kapcsolatban nincs meg a kellő tisztelet, ha a felek egymásnak üvöltenek, káromkodnak, akkor mindig jön a duma, hogy de hát mi olaszosan élünk. Szerintetek / tapasztalataitok szerint mennyire tartós egy ilyen kapcsolat? Van aki tényleg leél így egy életet vagy előbb utóbb rájön, hogy lehet normálisan is élni és kiabálás helyett normálisan beszélni?
2020. júl. 21. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ilyen a temperamentuma, stílusa. Nyilván ha hasonlót talál, ellesznek, bár én el nem tudnék képzelni egy ilyen kapcsolatot.
2020. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig amig le nem pofozza az egyik a masikat... aztan vegul valamelyiket hullazsakban viszik el, aztan hallasz roluk a hirekben “szerelemfeltes” meg hasonlo gyoker cimszavak alatt.
2020. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremék így élnek már 12 éve, szerintem ennek ellenére nagyon szeretik egymást, igaz a férje valóban olasz.
2020. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a másik fél illetve a többiek dominanciájától és toleranciaküszöbétől függ. Meg attól, hogy muszáj-e elviselnie az üvöltözést, vagy ki tud-e menekülni belőle. Az én családomban a menekülési útvonallal bíró férfiak már elmenekültek, a többiek a maguk módján szenvednek. De hogy a következő generáció mindegyikéből érzelmi sérültet csinál egy ilyen család, az tuti.
2020. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ekek max 10-15 év, de több nem. 10 év körül jön a nyított házasság, a többi év mélyrepülés a köbön. Képtelen lennék egy ilyenben élni.
2020. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 peca1000 ***** válasza:
100%

Mi már 15 éve így nyomjuk :)


Szüleim 42 évig vitték, de ők nagyon durván, míg édesanyámat el nem vitte a rák.

2020. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Hat hogy az olaszoknak mennyire nincs semmi kozuk ehhez! Szerencsere nem hallottam meg. Meg is bantodtam most.
2020. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék 37 éve nyomják így, mindketten állítják, hogy ők szeretik egymást azért. Szerintem szörnyű, én kivagyok ettől, tisztelet egymás iránt 0, óbégatás állandóan (nagyrészt anyám, apám csak akkor, ha már rohadtul az agyára ment). Nálunk ilyen nincs, meg is kattannék, ha minden nap ez menne, elég őket hallgatni néha, mikor ott vagyunk.
2020. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már, nekem speciel zsong a fejem már attól is, ha egy ilyen családot meghallok pár percre, messziről. El nem tudom képzelni, milyen így élni minden nap, de ettől még nem biztos persze, hogy nem szeretik egymást, sőt, lehet szenvedélyesebbek, mint mi, akik szeretjük a nyugit :D
2020. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!