Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mással csókolózott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott?

Figyelt kérdés

Férjemmel több éve házasok vagyunk, most várjuk a második gyereket. A minap kiderült, hogy kétszer találkozott az egyik kolléganőjével, egyszer meg is csókolta. Nagyon rosszul érintett a dolog... Pedig tudni kell róla, hogy szeret engem, törődik velem és mindent megtesz értem. Így nem értem miért történt ez és ő sem igazán tudja megmagyarázni.

Most nagyon bánja és véget vetett a dolognak. De nagyon rossz érzés, hogy ott vannak egy munkahelyen egész nap... félek hogy így nem tudják abbahagyni.

Igazából vigasztalást és pár jó szót várok a hozzászólóktól...



2020. júl. 21. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon bántaná, akkor másik melót keresne meg telefonszámot is cserélne..., amit te is javasolhatsz, ha valóban törődik veled.


Olyan nincs, hogy ő sem tudja okát...mondani nem akarja.

2020. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az volt az oka, hogy megkívánt mást.

Azért aljas, mert éppen a közös gyermeketeket várod.

Én rákérdeztem volna, hogy ha én is csókolózok másokkal, az neked is belefér?

2020. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!