Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mással csókolózott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással csókolózott?

Figyelt kérdés

Férjemmel több éve házasok vagyunk, most várjuk a második gyereket. A minap kiderült, hogy kétszer találkozott az egyik kolléganőjével, egyszer meg is csókolta. Nagyon rosszul érintett a dolog... Pedig tudni kell róla, hogy szeret engem, törődik velem és mindent megtesz értem. Így nem értem miért történt ez és ő sem igazán tudja megmagyarázni.

Most nagyon bánja és véget vetett a dolognak. De nagyon rossz érzés, hogy ott vannak egy munkahelyen egész nap... félek hogy így nem tudják abbahagyni.

Igazából vigasztalást és pár jó szót várok a hozzászólóktól...



2020. júl. 21. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
Nem irogatnál ide, ha ez igaz lenne:)
2020. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Csokoloztam mar en is massal, semmi tobbet nem jelentett, mint pillanatnyi kellemes erzest es tobbet nem tennem, mert nyilvan a masiknak faj. (Termeszetesen ezt esszel elotte is fel tudja fogni az ember, de utana mar tenyleg erted is.) De nem mindenki van igy ezzel, van aki megall itt, van aki meg nem tud es tovabb megy, csak jobban vigyaz ezentul. Te tudod, te ismered a ferjedet. Mindenesetre nekem sulyosbito tenylezo lenne, hogy gyereket vartok epp, ebbe a helyzetbe semmikepp nem ferne nalam bele harmadik (negyedik) fel. Az en “szerencsem” az volt, hogy akkor csokoloztam massal, amikor eleve melyen volt a kapcsolatunk, se idonk nem volt egymasra, sem energiank es elhidegultunk. Egy babavaros idoszaknak nem errol kellene szolnia.
2020. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Ő se tudja, hogy anyám....


Vágyik arra, hogy félrekurjon ennyi az egész.

2020. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hogyan derült ki? Lebukott, elmondta vagy esetleg nyomoztál?
2020. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondom, h mindenki megérdemel egy második esélyt, főleg, hogy otthon kedvesen bánik veled. DE! Én a helyedben nyitott szemmel járnék egy darabig...
2020. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy hogy lehet erre jót mondani, vagy vígasztalót. Nem egy csókról van szó, hanem egy folyamatról, ahol udvarolgat, randizik stb., holott a közös babátokat várod. Lehet, hogy most bánja, és eléggé ahhoz, hogy ne folytatódjon, de attól még ennek oka volt, és nem a kolléganő, hanem a férjed érzései.
2020. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyomoztam, mert voltak fura dolgok. De mikor rákérdeztem, egyből leült és elmondott mindent, nem próbált félrebeszélni.
2020. júl. 21. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezen az úton a legtöbb férfi elindul, pont idejében sikerült elkapnod a grabancát. Mondd meg neki, hogy ez volt az utolsó dobása, a következőnél nem leszel elnéző. Amúgy szerintem nincs jelentősége, lépj túl ezen.
2020. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg neki hogy a következőnél válás!Ja és ha még időn belül vagy vetesd el a gyereket mert nem fog leállni!Te fogsz szívni a gyerekkel!
2020. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem lett jobb, de legalább kiírtam magamból. Beszélni úgysem tudok róla senkivel.
2020. júl. 21. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!