Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért annak áll feljebb aki pias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annak áll feljebb aki pias?

Figyelt kérdés
Férjemnek elmondtam,hogy kezd elegem lenni a mindennapos pálinkázasbol.Persze O sokat dolgozik mit akarok én hadd igya meg .De én kezdem nagyon durván unni ,hogy mindennap szünet nélkül pálinka kísérővel.Es persze mindig vita is lesz belőle mert én nem bírom elviselni az italat.Es végképp meg mellé csúnyán beszél velem is ha ittas.Mar ott tartok ,hogy lehet elkene válni,hiába szeretem ,hiába dolgozik tisztességesen de ez nekem nem tetszik.Nekem olyan jó látni masokat ahol tiszta fejjel vannak otthon egy vasárnapi napon is.Mi mindig vitazunk ,mert amikor meglátom ,hogy már kezd részeg lenni akadok ki ...Elegem van.
2020. júl. 12. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman elvalnek. Alkoholistanak nem valo kapcsolat.
2020. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig válj el, amíg meg nem üt. Mert az a következő lépés.
2020. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki írt üzenetet.Az ,hogy alkesz vagy nagyivo döntse el más én nem tudom,de mindennap pálinka 3-4 pohár ,és két sor hozzá.De mindennap azzal van a bajom,hogy bár heti 1 napot se lehet kihagyni....
2020. júl. 12. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista, ez vitán felül áll.
2020. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
O azzal jön,hogy nappal nem iszik.Dolgozik végig és este ha hazaér hadd igya meg .....És nem érti ,hogy nekem ez nem tetszik
2020. júl. 12. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
másképp nem bír elviselni.
2020. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi😂😂
2020. júl. 12. 20:29
 8/9 tiril ***** válasza:
37%
Sokszor bizony ez áll a háttérben amit az utolsó ír.. :(
2020. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit nem bír elviselni? Hogy mindent helyette megcsinálok? Kedvesen várom haza,mindig megkérdezem ,hogy mit főzzek? Ezt????? És amikor hazaér egyből a pia .... Persze hogy elmegy az én kedvem is H nem mi vagyunk az elsők....A gyerek és én hanem az ital.
2020. júl. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!