Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akar marni a párom mellől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar marni a párom mellől és még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Van egy közös baráti társaságunk a párommal. Pár hónapja egy srác is egyre többször jelent meg (barátom már régről ismerte, ahogy még néhányan is). Nemsokára olyanokat mondott ez a srác, hogy mi vagyunk a legjobb barátai, szeret velünk elhülyéskedni. Ezután ha véletlen kettesben maradtunk, mondta jobb párt érdemelnék a barátomnál, célozgatott, vele mennyivel jobban járnék. Elmagyaráztam neki, hogy eszemben sincs megválni a barátomtól, boldogok vagyunk. Távolságtartóbb lettem, nem akartam bunkó lenni, de érezze, nincs semmi esélye. Akkor egyre többet kezdett inni, részegeskedett és feltűnt a páromnak is illetve egy másik haverunknak, hogy ennek a srácnak nagyon bejövök. Barátommal ezt megbeszéltük, szerencsére ezzel nincs gond, bízunk egymásban. Barátom a srác jelenlétében kihangsúlyozta, hogy jól megvagyunk.

Aztán a srác eltűnt, kerül minket, egy közös barátunknak panaszkodott, hogy én haragszom rá stb. Facebookon is kitöröltem az ismerőseim közül mert egész nap szomorú idézetes képeket tett fel.

Tehát nem elég, hogy rányomul egy foglalt nőre, próbálja neki befeketíteni a párját, és ezek után elhiszi saját magának is, hogy egy áldozat? Veletek is történt már ilyen?


2020. máj. 25. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Ebből hol derül ki, hogy áldozatnak gondolja magát? Szerelmi bánatos. Majd elmúlik.


F

2020. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!