Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalázónak tartanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázónak tartanátok ha szex helyett inkább kiveri magának a párotok?

Figyelt kérdés
Én annak tartom. És nagyon rosszul esik. Nem híztam meg. Hiába kértem hogy ne tegye ezt, akkor is csinálja, persze tagadja. Emiatt? Talán emiatt 2 percig bírja velem. Ennyire megalázó, méltatlan helyzetben soha nem voltam. Az önbecsülésemnek is teljesen annyi.
2020. júl. 11. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy megalázónak érezném, viszont gyanús, hogy akkor kezdett rá, amikor a gyerek érkezett. Érdemes lenne átbeszélni, hogy mégis miért, illetve esetleg megpróbálni a kapcsolatotokat ismét átvezetni a romantikusabb oldalra, hogy ne csak a pelusok-szoptatás-gyerek szentháromsága körül forogjatok. Amúgy az őt nem zavarja, hogy nem tud téged kielégíteni? Nem is érdekli? Mert ez elég nagy baj, már önmagában is. Ne hagyd magad, igenis beszéljetek erről, tudjon róla, hogy baj van, és hogy te megoldást keresel. Ha nem partner ebben, akkor viszont tényleg nem sok lehetőséged van.
2020. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
Minden férfi igényli a szex mellett is a maszturbációt. A férfiak így vannak genetikailag összerakva, ezt el kell fogadni. Ők kamaszkoruktól halálukig maszturbálnak. Nincsen ebben semmi különös. Ez tök természetes.
2020. júl. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem érre ment rá a házasságom..

Pedig próbáltam érte tenni.

Egyedül nem lehet megoldani közös problémákat .

2020. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!