Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szex zaklatásnak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvastam már, hogy a női önrendelkezést csorbítja, ha egy házasságon belül a férj szexuálisan közelít a felesége felé, sőt nyugaton ezért már fel is lehet jelenteni a férjet. Ami a lényeg, hogy nem az agresszív alkoholista férjről beszélek, hanem az átlagos, úgymond családapáról. Itt a gyk-n beszélgettem privátba egy nővel, aki azt mondta, hogy a szex bizony magánszféra, amibe egy férfi nem rondíthat bele még egy házasságon belül sem.


Az a kérdésem, hogy a házas nők hogyan élik ezt meg? Hazajön a férjetek, majd este rátok nyomul, ti mit tesztek? Imponáló a dolog, vagy pedig taszító? Mint említettem, nem a bunkó, alkesz, lusta férfitípusra kell asszociálni!



2020. júl. 6. 18:04
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem, arra gondoltam, amikor egy kedves közeledést is erőszaknak él meg a feleség.
2020. júl. 6. 20:10
 22/35 anonim ***** válasza:
8%

21.-nek.


Az ilyen esetben a feleség kezdjen csomagolni, és takarod haza, az anyjáékhoz!

2020. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%
De a kedves közeledésre is mondhat nemet, és ha te azt ignorálod, akkor van a baj.
2020. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%

#21: Egy kedves közeledést miért élne meg erőszakként? Honnan szeded ezt a hülyeséget a kérdésedben is?


#22: vagy a férj az anyukához.

2020. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
70%
#22: na mi van? Ekkora trauma számodra, hogy többé nincsenek szexuális értelemben vett "házastársi jogaid"? Mekkora arculcsapás lehet a magadfajtáknak, hogy a törvény többé nem a ti oldalatokon áll.
2020. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
17-esnek: Eléggé mellényúltál, a "saját kis világomban" is tapasztaltam azt, amit írsz, elég közelről sajnos, a fejemet pedig bőven a seggemen kívül szoktam tartani. De a kérdés abszolút nem arról szólt, amiről te beszélsz, a hozzászólásomat pedig nem igazán sikerült értelmezned (az utolsó mondatot elolvastad egyáltalán?), szóval nem értem a reakciódat.
2020. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
A szex hozzátartozik a házassághoz. Kifejezetten jól esik, ha a férjem közeledik, függetlenül attól, hogy épp van-e hangulatom hozzá. Mert persze nem mindig van, amit férjem tiszteletben is tart. És ez fordítva. Van mikor én környékezem meg, de ő utasít vissza.
2020. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor zaklatás, ha nemet kap válasznak, mégsem hagyja abba a közeledést.
2020. júl. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
94%

"Amúgy hogy hogy nem baxott még ki a nejed?"


Marha egyszerűen: Úgy, hogy nincs neki neje (legfeljebb álmában).

2020. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
50%
Ha a férj szexuálisan közelít, akkor csorbítja a nő önrendelkezését, ergo el kell válni! Ha a férj nem közelít szexuálisan, akkor szintén el kell válni. Grat.
2020. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!