Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szex zaklatásnak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvastam már, hogy a női önrendelkezést csorbítja, ha egy házasságon belül a férj szexuálisan közelít a felesége felé, sőt nyugaton ezért már fel is lehet jelenteni a férjet. Ami a lényeg, hogy nem az agresszív alkoholista férjről beszélek, hanem az átlagos, úgymond családapáról. Itt a gyk-n beszélgettem privátba egy nővel, aki azt mondta, hogy a szex bizony magánszféra, amibe egy férfi nem rondíthat bele még egy házasságon belül sem.


Az a kérdésem, hogy a házas nők hogyan élik ezt meg? Hazajön a férjetek, majd este rátok nyomul, ti mit tesztek? Imponáló a dolog, vagy pedig taszító? Mint említettem, nem a bunkó, alkesz, lusta férfitípusra kell asszociálni!



2020. júl. 6. 18:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

A saját feleségemet, ott, úgy, és akkor rakom meg, amikor akarom!

Ha ő nem akarja, semmi gond! Beülök a kocsiba, és megyek a barátnőmhöz.

A 3.-4. eset után a nejem csomagolhatna. Az 100%!

2020. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
#7: pontosan. Feministaként tökéletesen egyetértek. Nő sem erőszakolhat meg férfit. És igen, létezik ilyen, és ha a pasasok kiröhögik ezért a férfi áldozatot, meg vállon veregetik, hogy szerencsés flótás, azzal szemét módon a saját férfitársukat alázzák meg.
2020. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%

#3 Te akkora undorító degenerált szar vagy, úr isten :D

De legalább pont belsétáltál: hol van olyan ember aki a szexet nemi erőszaknak tartja? Nem ismerek ilyet távolról sem. Ez előtt a kérdés előtt még csak nem is hallottam ilyenről. 🤔

2020. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
85%
Na ezért nagy szerencse, hogy nincs nejed, kedves 11-es.
2020. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Drága lehet hogy akár a közeli ismerőseiddel is történt erőszak, de erről sokan egy életen át nem beszélnek, nem hogy veled, de senki mással sem, ezek többnyire sírba vitt titkok. Amúgy házasságon belül is van nem, és a nem az nem, a házasság nem valami szabadjegy akármikor szexre, de a kezdeményezés eg ypárkapcsolaton belül nyilván nem erőszak.
2020. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
68%

Atyaúristen, ez azért elég meredek. :D Majd ha vicces kedvemben leszek, azért egyszer eljátszom ezt, férjem kezdeményezne, én meg faarccal azt mondom, hogy "Már megbocsáss, de ez csorbítja a női önrendelkezésemet és rendkívül lealacsonyító számomra!" Milyen intim és laza házasság lehet az ilyen. :D De tényleg, ha az ember így gondolkodik, akkor csak a nőnek szabad kezdeményeznie, mert fordítva megalázó? Akkor mi van, ha a férj szexelni akar? Hogy jelzi? Ír egy udvarias levelet? A kérdésre válaszolva, természetesen imponáló, ha a férjem "rámnyomul", az lenne a baj, ha ezt soha nem tenné. Előfordul, hogy esetleg nincs hozzá kedvem, vagy éppen fordítva, neki nincs, amikor én kezdeményezek, de felnőtt emberek lévén, nem jelent problémát ezt lekommunikálni.

(A nem az nem, házasságon belül is, egyik félnek sincs joga szexelni a másikkal, amikor a másik nem akar, csak azért mert házasok, de a kérdés ha jól értettem, egyáltalán nem erről szól.)

2020. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
49%

#16: "de felnőtt emberek lévén, nem jelent problémát ezt lekommunikálni"


Meglepetés! Vannak, akik nem ezen a szinten működnek. Az ilyen "hazajöttem a kocsmából, kedvem van egy menetre, az, hogy az asszony akarja-e, meg sem fordul a fejemben" típusú házasságoknál. Na, náluk fordul elő a családon belüli erőszak. Ne haragudj, #16-os, de te nagyon emlékeztetsz azokra a privilegizált (esetedben a kulturált környezetben történő neveltetés is ennek számít) emberekre, akik nem képesek kihúzni a fejüket a s*ggükből, és el sem tudják képzelni, hogy a saját kis világukban meglévő protokollokon kívül másfajta is létezhet SAJNOS.

2020. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
85%
#17-es Olvasd és értelmezd újra, hogy #16-os mit írt. "A nem az nem házasságon belül is"
2020. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17%
#18-as, te is azt, amit én írtam. #17-es voltam.
2020. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem egészen egyértelmű a kérdésed.

Miért is lenne erőszak a szex, ha mindkét fél akarja?

Ha arra gondolsz, erőszak házasságon belül is lehet, ha a feleség nemet mond és a férj ennek ellenére megerőszakolja. De mi ezzel a baj?


"A saját feleségemet, ott, úgy, és akkor rakom meg, amikor akarom!"

Nem, nem a tulajdonod. Simán sittre vághatnak erőszakért. Amúgy hogy hogy nem baxott még ki a nejed?

2020. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!