Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szex zaklatásnak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvastam már, hogy a női önrendelkezést csorbítja, ha egy házasságon belül a férj szexuálisan közelít a felesége felé, sőt nyugaton ezért már fel is lehet jelenteni a férjet. Ami a lényeg, hogy nem az agresszív alkoholista férjről beszélek, hanem az átlagos, úgymond családapáról. Itt a gyk-n beszélgettem privátba egy nővel, aki azt mondta, hogy a szex bizony magánszféra, amibe egy férfi nem rondíthat bele még egy házasságon belül sem.


Az a kérdésem, hogy a házas nők hogyan élik ezt meg? Hazajön a férjetek, majd este rátok nyomul, ti mit tesztek? Imponáló a dolog, vagy pedig taszító? Mint említettem, nem a bunkó, alkesz, lusta férfitípusra kell asszociálni!



2020. júl. 6. 18:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%
A feminista tyúkok szerint igen, de a normális emberek szerint nem!!
2020. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
A tény, hogy jobban aggódtok emiatt az abszolút nonszensz miatt mint a tényleges és baromi gyakori nemi erőszakok miatt valahogy eszméletlenül kiábrándító.
2020. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hol van nemi erőszak? Hol gyakori? Érdekes, hogy még a távoli ismerőseimmel sem történt ilyesmi. Igazából miért vagy kiért aggódjak?
2020. júl. 6. 18:13
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

" ha egy házasságon belül a férj szexuálisan közelít a felesége felé"


Ne járj olyan idiótaságokat hordanak össze.

A kapcsolat alappillére a szexuális vonzódás, mert a párkapcsolatok

fő célja a családalapítás, gyermekek nemzése, felnevelése, szeretetben stb.

Már jól is néznénk ki, ha a férjem nem mutathatná ki az érzelmeit és a vágyait velem kapcsolatbna és fordítva.


Akik ilyen aljasságokat hordanak össze, azok szét akarják verni a családot, a normális férfi-nő kapcsolatokat.


Az erőszakos közösülés tilos. Tehát, ha neked éppen nincs kedved,

ennek ellenére erőszakosan magáévá akar tenni, vagy meg is teszi.

Na, az már szabályos fizikai erőszak.


A döntés joga mindkét fél számára egyenlő. Fordítva is igaz.

Egy férfival is előfordul, hogy fáradt, kedvetlen, feszült,

tele problémával, depressziós, és nincs kedve.

Na, a meg nem értés, a hiszti, sőt, akár erőszakoskodás némely

nőknél is előfordulhat.


De bizony!

Tessék csak udvarolni, bókolni, tessék csak elkapni, megölelni, megcsókolni az asszonyt.


Akkor van baj, ha az elutasítás rendszeresség válik: vagy betegség,

vagy valamilyen komplexus, végső esetben elhidegülés az oka.


De ha a feleség azért jelentené fel a férjét, mert kinyílvántotta, hogy

tettre kész, és szexuálisan közeledik hozzá, akkor az A nő egy barom.

2020. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
9%
Azért hogy a sok feminista tyúk hülyét csinál a társadalomból, mert ez reális veszély ha így haladunk!
2020. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Rám nyugodtan nyomulhat a férjem, ha van kedvem lesz szex, viszont megérti a nemet is. Szerencsére nem tartunk ott, hogy taszítson, akkor már nagy baj lenne.
2020. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
44%
Én, mint nő, üzenem annak a libának: ha neki viszket a muff és már nagyon kefélni akar, akkor neki sincs ám joga szólni a másiknak, sőt nem is célozhat akkor rá, ha igaz amit állít, ugyanis a törvény rá is vonatkozik.
2020. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hát én is furának találom ezt a dolgot! Van ki azt írta itt is, hogy a férje hanyagolja, ő meg a falat kaparja. Aztán a másik meg azt, hogy hetekig kínozza a férjét azzal, hogy mindig elutasítja. Hát úgy érzem, zsákbamacska ez a kapcsolatosdi, házasságosdi. A nővérem meg azért szenved, mert a férje hozzá sem ér, a barátom meg azért, mert a feleségének elég három havonta egy. Na róla el tudom képzelni, hogy zaklatásnak veszi a közeledést! :)
2020. júl. 6. 18:24
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem senki sem, még a legelvetemültebb femináci sjw aktivista sem jelenti ki, hogy a kölcsönösen akart és vágyott szexuális aktus két felnőtt, döntésképes fél között, akik szeretik és kívánják egymást, rossz dolog lenne, zaklatás vagy erőszak vagy akármi. De ha az egyik fél nem akarja, ennek hangot is ad, a másik meg ennek ellenére is nyomul, akkor az bizony már zaklatás, házasságon belül is. Szerintem inkább erre gondolhatott az a nő is, akivel beszélgettél erről. A házasság nem jogosít fel senkit sem arra, hogy figyelmen kívül hagyja a párja akaratát és rákényszerítsen bármit is (most kihegyezhetjük ezt a szexre, de akármi másra is gondolhatunk, öltözködés, viselkedésforma, étkezés, munka, tökmindegy).
2020. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
12%

Dehat te azt sem tudod, mit kerdezel. Magyar 1-et nezel...

Ha egy ferj a feleseget eroszakkal megbaxxa, ugy, hogy azt mondta, nem, sir, konyorog, kap egy sallert, az a nemi eroszak.

Ha parhuzamos univerzumok hiradoit nezed, fogalmad nincs mi van azokban az orszagokban, ahol nem lehet vak komondorozni.

2020. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!