Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit csinálhat ott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálhat ott?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy külön lakása. Kb. kéthetente egyszer 1,5 órát van ott. Soha nem mondja, hogy oda megy, mindig mást mond. A múltkor találtam ott egy sampont. Semmi mást. Lebukott hogy ott van, de azt mondta, hogy csak papírokat hozott el onnan. Nem tartunk ott semmit, soha nem éltünk ott. 5 gyermeket nevelünk, hogyan derítsem ki, hogy minek jár oda?

2020. jún. 29. 12:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Na mi van, minden férfi megboldogult vagy mi?? Az enyém is kábítószerhez nyúlt! Elküldtem Elvonóra, jár is rá, még is csinálja, csak már még jobban sunyiban! Azt hitte nem jövök rá. Pedig az volt a feltétel, hogy csak abban az esetben maradunk a gyerekkel ha befejezi és járni kell a Pszichológushoz neki.


Nem is értem, miért csinálják ezt, mi nem elég nekik???! Vagy nekik a felelős szülő annyit tesz, hogy drogozni kell??!

2020. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Megboldogult-megbolondult
2020. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ez kamu story, amit beadott neked!
2020. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudom, hogy mit tegyek. Hogyan lehet így segíteni neki.


Sehogy mert kamuzik.

Ezzel meg is fordította a dolgot:segítened kell neki :)

Azért ha valaki szert használ akár füves cigit (nem egyszeri alkalomra gondolok)annak más jelei is vannak nem csak az eltünés,és nem csak másfél órára terjedően

Ágy,folyóvíz van a lakásban?

Ha érted mire gondolok

2020. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ez az igazság
2020. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
75%
Más derült már ki azóta, amióta kiderült, hogy drogozik?
2020. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Van ágy, van víz a lakásban. A rendőrség jött hozzánk házkutatásra, így derült ki. A lakás utcájában állította meg a rendőr, bódult állapotban vezetett. A samponra nincs magyarázat továbbra sem. Kokain.
2020. aug. 16. 22:57
 48/53 anonim ***** válasza:
85%
Ennél az is jobb lenne, ha szeretőt tartana. Szabadulj meg tőle. Másik lehetőség a bentlakásos elvonó, ha vállalja, de ez a kevésbé valószínű.
2020. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%

Már megint a borkai... :(


Egyébként meg max neked kamuzta azt, hogy a barátaival tolták ott a kokaint. Elvileg a hatása alatt baromi jókat lehet kefélni. Mondjuk egy prostival.

2020. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, az hogy a bérlő hagyta ott a sampont? (mert, említetted, hogy a vírus előtt egy rövid időre ki volt adva a lakás)

Amúgy, a kokain tényleg rosszabb. Hagyd ott minnél előbb, főleg ha nem hajlandó elkezdeni a leszokó tréninget. Ha, nem változtat mindenképpen hagyd el, az ilyen nem való családapának. Ha, együtt maradsz vele úgy hogy nem áll le a kokainnal, akkor ez a gyerekeknek mutatott példa hatással lehet a jövőjükre is.

2020. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!