Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit csinálhat ott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálhat ott?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy külön lakása. Kb. kéthetente egyszer 1,5 órát van ott. Soha nem mondja, hogy oda megy, mindig mást mond. A múltkor találtam ott egy sampont. Semmi mást. Lebukott hogy ott van, de azt mondta, hogy csak papírokat hozott el onnan. Nem tartunk ott semmit, soha nem éltünk ott. 5 gyermeket nevelünk, hogyan derítsem ki, hogy minek jár oda?

2020. jún. 29. 12:39
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Én a kezdetektől megbíztam benne, viszont az elmúlt 1 évben folyamatosan derülnek ki a dolgai és gyakorlatilag már azt sem tudom, hogy ki ez az ember, akivel 15 éve együtt élek.
2020. jún. 29. 12:52
 12/53 A kérdező kommentje:
Hogyan deríthetném ki, hogy mit csinál ott?
2020. jún. 29. 12:53
 13/53 anonim ***** válasza:
85%

Gondlom azt a választ várod, hogy megcsal, vagy valami illegálisat csinál, így kielégítem eme vágyad: "Megcsal vagy valami illegálisat csinál!!!4"


Vagy csak jó neki egy hely, ahol egyedül lehet. Én is örültem volna anno egy ilyen helynek. Nem jó mindig egy olyan háztartásban lenni ahol rajtad kívül hatan vannak. Sőt, sokszor nem jó.

2020. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
64%

10.-nek.


Mi sem adtuk ki. Mert nem bíztunk senkiben. A pénz meg nem kellett.

2020. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
88%

10.


És, ha megpróbálták kiadni, csak nem sikerült? Lehet szar helyen van, sokat kérnének érte, rossz állapotban van a lakás, csak cigányok vagy bűnözők jelentkeztek stb. és máris jobb inkább nem kiadni így.

2020. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
75%

12.-nek.


Keress rá: rejtett kamera

2020. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
91%

Nekem magamból kiindulva az első gondolatom az volt, hogy csak egy kis nyugit szeretne az otthoni zsivalytól és azért jár oda, de az utolsó hozzászólásod alapján már nem vagyok ebben biztos.

Igazából ha beszélni nem tudsz vele, akkor max azt tudod tenni, hogy egyszer utána mész és megleped, amikor épp ott van.

2020. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
54%

"gyakorlatilag már azt sem tudom, hogy ki ez az ember, akivel 15 éve együtt élek"


És így vállaltál 5 gyereket vele. Erre nincs mit mondani, ez önmagáért beszél.

2020. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Jó, ezek ti vagytok, tudjuk itt gyk-n mindenki aranyló gyöngykivétel, de az emberek 99%-a nem az :)

A hölgy is mondta, vírus előtt ki volt adva :)

2020. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
46%
nem olvastam el a válaszokat, de miért nem adtok ki egy üresen álló lakást?
2020. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!