Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ahol a gyerek elment nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol a gyerek elment nyári szünetre mamához, táborba, bárhova, több időt töltenek együtt?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy randi, fürdő, film nézés otthon, közös kutya sétáltatás, stb. Vagy ugyanúgy történik minden, mintha otthon lenne a gyermek? Én azt hittem, valami közös program lesz, el is mondtam neki idén is, tavaly is, hogy mit szólna ilyenekhez. De vagy elmegy pecázni, vagy ül itthon és nyomkodja a telefont. Meg közli, hogy akár szexelhetnénk is.
2020. jún. 24. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyenkor végig szexelünk. Előkapjuk a játékszereket, amik a lehető legjobban el voltak eddig rejtve, feleségem a szexis öltözékeit meg cipőit amit csak ilyenkor vesz fel, és azokban húzza az agyam.

Van hogy elmegyünk "randizni" vagy főzök neki vmi finomat.

Ha meg nem kell dolgozni, akkor elutazunk, külföld, v wellness, erre most nyilván nincs lehetőség, úgyh a hálószobában fogunk majd reményeim szerint kipróbálni pár újdonságot....

2020. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is többet romantikázunk, ha nincsenek otthon. Kihasználjuk az időt rendesen. Együtt főzünk, olyat is, amit csak ketten szeretünk, filmezünk, borozgatunk, és végig dugunk minden helyiséget, akár nappal is.

Programokra nincs igényünk, azt jobb szeretjük úgy, ha együtt a család.

2020. jún. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
De krva jó! Itt mindenkinek fullos a szexuális élete! Hihető... A valóságban meg mindenki panaszkodik, ergo nincs olyan ismerősöm, akiknél működne a szex akár alapjáraton is, nemhogy még extrákkal. Légyszi, legközelebb kisebbet kamuzzatok! Előre is köszi.
2020. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as: nem tökéletes, alapból elég ritka a szex, de nyáron ebben a 2 hétben megpróbáljuk bepótolni.

Megjegyzem, hogy a probléma forrása nem a gyerekek, hanem a munka... a munka és a család sztem nem összeegyeztethető dolog, ha mindkettő van, akkor valami alapvető emberi igény rovására mehet csak. Pl. szex, mozgás, egészség, stb.

2020. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!