Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek most szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal 1,5 éve élünk együtt, nagyon jól megvagyunk. Egy hónapja arrol beszél nekem, hogy neki én vagyok az igazi, velem akar megöregedni és gyermeket szeretne. Erre én mondtam neki, hogy rendben van de elötte házasodjunk össze mert én nem szeretnék házasság nélkül gyereket. Az ö válasza erre, hogy még nincs felkészülve erre ugyhogy, nem. Pedig többször is említette mar h házasság párti és ö kezdeményezte a gyereket is. Akkor nemértem hol a hiba? Gyerek lehet, házasság nem? Kérlek adjatok tanácsot...28L

2020. jún. 11. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon furcsa, de ha megtudja indokolni miért várna vele akkor szerintem nem beszeljetek meg.
2020. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Hat vagy most meg nem áll készen és úgy érzi,hogy meg kell neki egy kis idő,vagy tényleg nem szeretne hazasodni,veled legalábbis . Készítsetek mondjuk egy három éves tervez,hogy ki mit tervez azon belül megvalósítani önállóan és együtt. Ha azt mondja,hogy a Kovi három évben várható eljegyzés és házasság,akkor annyi időt adj neki. Ha addig semmilyen előre lépés nem történik,akkor köszönj el tőle,mert akar ő házasodni,csak nem veled.
2020. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha stabilnak érzed a kapcsolatod akkor valahogy nincs igényed házasságra. Ha valakivel megvan az elhatározás, hogy vele akarod leélni az életed akkor annyira századrendűvé válik, hogy van-e róla papír.

Egyébként másfél év után bőven ráértek még a házassággal is meg a gyerekkel is. Nagyon valószínű, hogy csak a kapuzárási pánik ütött be most nála, ezért akarja a gyereket. Inkább erről beszélgessetek, hogy kinek mi a valódi motivációja a gyerekvállalás mögött. Mert aki csak a kapuzárási pánik miatt akarja az általában hatalmas csalódást okoz mert nem a gyereket akarja igazán csak néhány pozitívumot ami vele jár.

2020. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, miért lenne már kapuzárási pánikos egy harmincas pasi?
2020. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem akar elvenni. De ha előbb meglesz a gyerek, akkor utána úgyse hagyod el csak azért, mert "kell a papír".

Aki a házasságra nem áll készen, az nem akar eléggé elköteleződni. Pedig elválni lehet. De te a gyereket nem tudod már visszacsinálni. Ő igen, egyszerűen lelép, és dob egy húszezrest. Itt most minden kockázat a tiéd.

2020. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

#4 Én rengeteg ilyet ismerek. Megijeszti, hogy nem tart még ott ahol korábban tervezte 30 éves korára. És ilyenkor egyből jön a gyerek mint mentőöv amivel lehet fejlődést színlelni és elismerik érte. Akik mondjuk hagyományosabb "nevelést" (már ha annak lehet nevezni) kaptak azok már sokszor 25 évesen ki vannak készülve ha nincs még meg a jelölt akivel gyereket lehet csinálni.

Én sajnos rengeteg férfit és nőt ismerek akik 30 körül megkattantak és bizonyítási vágyból belementek a gyerekbe. Ez a korosztály vagyok én is, sajnos sok ismerősnél látom, hogy egy rövidke járogatásban már jön a baba mert sem karrierben sem semmiben nem sikerült addig nagyot alkotni. Van aki még be is vallja, hogy ezért tartotta a gyereket jó ötletnek :/ Aki egy fokkal felelősségteljesebb az simán csak meg van kattanva, hogy kiöregszik és de kéne már a gyerek. Felénk ez a helyzet 30 körül, én ezt kapuzárási pániknak mondanám.

2020. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy semmi gond, de te házasság nélkül nem szülsz és kész. Házasságra nincs felkészülve, de egy gyerekre, ami normális esetben tényleg örök elköteleződés, arra igen. Vicces. Nehogy szülj neki. Soha a büdös életben nem fog elvenni.
2020. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Házasságra nincs felkészülve de gyerekre igen? Ugyan már. Ennek a pasinak nehogy gyereket szülj házasság nélkül. A nagy szavak ellenére nincs elköteleződve feléd. Gyerek a pasik számára nem elköteleződés. Bármikor lelépnek gyerek mellől. Vmi miatt villogni akar most egy gyerekkel.
2020. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, tegnap meg szerettem volna beszélni a dolgokat a párommal, a vége persze veszekedés lett, aztán békülés. Bevallotta, hogy házasságon el sem gondolkozott csak gyereken. Én meg mondtam, h nem akarok hazasság nélkül gyereket. Ö erre hogy oké, nem mondta hogy nem lesz, csak még nem most, és hogy lehet utána a gyerek. Akkor is érdekes h gyerek jöhetett volna mar most, esküvö még nem...🙄🙄
2020. jún. 12. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Elmondta. Szerintem érthető. Én megértettem egyből.
2020. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!