Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek most szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal 1,5 éve élünk együtt, nagyon jól megvagyunk. Egy hónapja arrol beszél nekem, hogy neki én vagyok az igazi, velem akar megöregedni és gyermeket szeretne. Erre én mondtam neki, hogy rendben van de elötte házasodjunk össze mert én nem szeretnék házasság nélkül gyereket. Az ö válasza erre, hogy még nincs felkészülve erre ugyhogy, nem. Pedig többször is említette mar h házasság párti és ö kezdeményezte a gyereket is. Akkor nemértem hol a hiba? Gyerek lehet, házasság nem? Kérlek adjatok tanácsot...28L

2020. jún. 11. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Ő nem akar hosszútávon elköteleződni veled, a gyereket valószínüleg megfelelési kényszerből akarja. Az a férfi aki szereti a nőt, az el fogja venni feleségül, tervez vele, céljai vannak és mindent megtesz azért, hogy boldognak lássa. Nem látok bele a kapcsolatotokba, de a "párod" nem veled tervezi leélni az életét, sőt inkább azt mondanám, hogy védi a saját érdekeit azzal, hogy nem akar feleségül venni, a házasság jogokkal jár. Ő ésszel szeret téged, nem a szivével.
2020. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!