Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet még esély? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély? (hosszú)

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk/voltunk együtt házasságban. Én vagyok a női fél.

Első perctől szerelem, az az igazán mély, egymás lelki társai, legjobb barátai. Az első perctől mindent megbeszéltünk. Nem voltak nagy veszekedések. Utólag belátva, tavaly elkezdtek apró dolgok felgyülemleni, amit akkor nem éreztünk nagy problémáknak, de tudat alatt lehet mégis az volt. Akkor volt egy veszekedésünk, ami után elmentem bulizni, kiereszteni a gőzt. Nem szántszándékkal, de megcsaltam. Ittam is, de nem szépítem. Ez engem is teljesen összezavart, elmondtam neki. Nyilván nagyon rosszul érintette, engem is, mivel nem akartam így elárulni, sárba döngölni az eddigi érzéseink. Rettenetesen összezavart a dolog, ugy gondoltam, ha már megtettem, valóban nem szeretem. De ahogy telt az idő, helyreraktam az érzéseim. Szimplán egy sz@r periódusban rossz döntést hoztam. Pár hónapja elköltözött. Persze rengeteget emésztettem magam, fogytam vagy 10 kilót, nyugtatón éltem. Megbocsátani magamnak sosem tudok, de probálom összeszedni magam, ez az eset sok mindenre ráébresztett magammal kapcsolatban, mennyi dolgon szeretnék változtatni.

Viszont mióta elköltözött is találkozgatunk pár hetenként. Ilyenkor napokat együtt vagyunk, étterembe megyünk, minden olyan, mint mikor minden rendben volt. Nyaralni is együtt megyünk majd.

Viszont ő érthető mód nem akar visszajönni (amit megértek) és se velem se mással nem akar kapcsolatot. Persze szex is van, de nem amiatt jön, ő is megmondaná, ha igy lenne, nagyon jellemes és egyenes ember. Azt mondja ő már "nem érez úgy", hanem csak mint embert kedvel, szeret velem lenni.

Viszont ilyen értelemben "nem normális" szerintem a hozzáállása, ezek a találkozások, a gesztusai, kézenfogva járkálunk, nem tud ugy elmenni mellettem, hogy ne cirógatna meg, etc. Ezek nem barátságra vagy megszokásra utalnak. Teljesen az ellenkezője, ahogy viselkedik, annak amit mond.

Szerintetek segíthetne, ha egy ideig nem keresnénk egymást? Max 2-3 hét volt, amit költözés után nem találkoztunk. Tudom kapok hideget-meleget majd, rettenetesen bánom, amit tettem és a poklok poklát is megjártam már lelkileg, de ha van Igazi, nekem ő az. Nyilván szeretném visszakapni, de nem tudom segíthet e az idő ezen vagy mire véljem ezt, nyilván ez a helyzet nekem is kínszenvedés. Segíthet ha nem találkozunk, nem keressük egym@st egy ideig? Esetleg más volt hasonló helyzetben?



2020. jún. 24. 20:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bízok benne, hogy minden jól fog alakulni. Bármi változás lesz megírom - aki esetleg követné a kérdésem :)
2020. jún. 27. 06:47
 12/12 anonim válasza:

Szia Kerdezo!!


Mi a helyzet? Sikerult rendezni?:)

2020. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!