Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, van valami esély még? Lent kifejtem, hosszú lesz

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit szeretek. Messze él, ezért nem tudunk találkozni. Lassan 2 éve beszélünk, szinte minden nap. Nagyon fontos nekem és érzem, hogy én is neki. Ezt mondja is olykor. Sokat törödik velem, ahogy én is mindig ott vagyok neki, bármi van.


Egyszer tudtunk eddig találkozni, nagyon jól éreztem vele magam és remélem, hogy ő is jól érezte magát velem! :)

Új munkája lett, ami nagyban bonyolítja a helyzetet. Ezért nem tudunk egy találkozót összehozni. (Távolság miatt Pesten voltunk múltkor. Egy szabad hétvége kellene újra.)


Sokszor úgy érzem, hogy neki szuper ez a netes beszélgetés és nem kell több neki. Esetleg nem akar elköteleződni kicsit és kapcsolatot velem. Eddig több távkapcsolata volt, így nem gondolnám, hogy ez lenne a probléma fő oka.

Nekem viszont ez a netes napi beszélgetések csodásak, de már kezd nagyon kevés lenni. Úgy érzem, hogy ez teljesen normális. Hiszen, ha szeretek valakit, akkor vágyom a fizikai közelségére, az ölelésére, simogatására, csókjaira, összebújva filmet nézni, kapjaiban elaludni és hasonló dolgok. :) szerintem ezek nem nagy elvárások, de nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek! :)


Mi a véleményetek a helyzetről? Van értelme folytatni vagy próbáljak meg továbblépni? Esetleg valami tanácsotok lenne, ha voltatok már ilyen helyzetben ti is?


Ő a férfi és 28 éves, én pedig a nő, 22 éves


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt mekkora ez a tavolsag, hogy 2 ev alatt egyszer lattatok egymast? Masreszt pedig igy mi ertelme lenne barminek is?
2017. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, 22 meg 28 évesen mit csináltok ti két évig???

Borzalom, ezek tényleg igazi kérdések, valós személyektől, valós problémákkal?

Ennyire sz@rt se ér az életed, hogy két évet ellősz valami plátói internetes kapcsolatra?

Atyaúristen...

2017. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nincs anyátok vagy apátok vagy valami bölcs nagybácsi akivel ilyenekről beszélgettek és elmondja nektek hogy valami kicsavart, szürreális valóságban éltek?
2017. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt ismertem meg és csak egyszerű beszélgetésnek indult. Aztán több lett. Biztos vagyok benne, hogy kitartanék mellette, hiszen eddig sem néztem másra úgy. Csak tudnám, hogy van esély!

Kb fél ország a távolság köztünk.

2017. júl. 2. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:

ÉN személy szerint azt mondom, hogy ha 2 év alatt csak ennyit sikerült kihozni az egészből akkor túl sokban ne reménykedj....2 év basszus.

Már fél év után normális, hogy az ember többre vágyik nem 2 év....ez túl sok.

Én nem tenném fel erre az életem az biztos.

2017. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól írtad, igazad van. Már nagyon régóta többre vágyom. Mindig reménykedtem, hogy jól alakul. Talán még most is reménykedek.
2017. júl. 2. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel orszag... ket ev alatt gyalog is talalkozhattatok volna tizszer. Koztem es a parom kozott 3 ezer kilometer van, megis 3 hetente talalkozunk. Ha 2 ev alatt eddig jutottatok, akkor ezt inkabb felejtsd el.
2017. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!