Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hihetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihetek neki? Vagy sose fog megváltozni a férjem?

Figyelt kérdés

A férjemmel belevágtunk a babaprojektbe. Mivel természetes úton nem lehet, ezért a lombikkal próbálkozunk. Nagyon megvisel, mert nagyon szeretnék babát :(

Viszont nem csak ez visel meg, hanem ahogy a férjem viselkedik. Elmegy piálni, nem tudja hol a határ, úgy berúg hogy összehányja magát. Most hétvégén is ez történt. Másnap viszont megígérte, ha már a baba hasban lesz, akkor a baba meg én leszünk a prioritás számára. Minimálisan fog csak eljárni otthonról.

Hihetek neki? Volt valakinek tapasztalata ilyennel, hogy a férje teljesen megváltozott, mikor a felesége teherbe esett?


2020. jún. 22. 12:16
1 2 3
 21/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Kérdező: Nem egyedi eset, hogy később mutatja ki a foga fehérjét a férfi, amikor már nehéz/lehetetlen tőle szabadulni, hát ilyet láttam magam körül, Úristen. A mi családunkban is volt ilyen, szépen etette a szerencsétlen nőt, amikor pedig már megvolt a gyerek, szépen fordult 180 fokot. Fröcsöghetnek amennyit akarnak, hogy mindenki maga választ, ez akkor is egy bevett dolog. Neked annyi a szerencséd, hogy még nincs gyereked tőle, így viszonylag könnyen megszabadulhatsz tőle.
2020. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
Én megmondanám neki kerek-perec, hogy ha gyereket szeretne, akkor most bizonyítson! Ne akkor, ha már megszületett.
2020. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj! Ez idővel csak rosszabb lesz. Ha most is a kocsmába menekül, szerinted a gyermekneveléssel kapcsolatos feszültségek és problémákkal hova fog?!

Azt akarod hogy olyan társ legyen melletted akire nem támaszkodhatsz nem számíthatsz? Egyedül akarod azt a gyereket felnevelni?

Én a helyedben biztos hogy mérlegelnék.

Az biztos, hogy gyereket nem szülnék neki!

2020. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a párodhoz! Jó választásnak tűnik :D :D :D Annyira vicces amikor a teremtés koronái annyira okosak, figyelmesek és válogatósak, hogy kiválasztják a falu alkoholista bikáját. Na jó, több mondanivalóm nincs.
2020. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!