Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg fog csalni a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog csalni a férjem?

Figyelt kérdés

A férjem mostanában nagyon gyakran chat-el az egyik kolléganőjével. Először ártatlan beszélgetésnek tűnik, de mostanában szinte minden levelezésében fényképet kéreget tőle, merthogy a home office miatt olyan rég látta, a kedvenc szexpózáról érdeklődik, ha a nőnek rossz kedve van, azt írja neki, hogy most úgy megölelné.

De máskor meg írja, hogy jajj hát csak baráti ölelés, meg hogy 15 éve mit csinált volna vele az irodájában, de persze mostmár jófiú, nem rontaná meg

Mi a véleményetek erről?


2020. jún. 20. 14:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

És te ezt tudod, de nem teszel semmit, nem beszélsz vele, hanem kérdést írsz ki itt. Teljesen életszerű, logikus szituáció.


Illetve utalsz arra, hogy 15 éve milyen volt - te erről tudsz a leírás alapján - akkor miért hitted el, hogy miattad "jófiú" (ez amúgy mit takar?) lett? Naivitás.

2020. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem merek rákérdezni félek a választól. Vagy hogy azt mondja, csak viccelődik a csajjal. Én meg elhiszem neki.

Ezért szeretném külső szemlélők véleményét olvasni.

Nem tudom mit takar a jófiú. Ő írta ezt

2020. jún. 20. 14:52
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

2.


Őszintén? Szerintem már megtette ezelőtt is, csak nem veszed észre, mert hiszel a hazudozásának meg az ilyen gagyi tereléseinek, hogy ő "viccelt" meg "jófiú" meg ilyen baromságok.

2020. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjed még a legnagyobb jóindulat mellett is minimum flörtöl a kolléganővel. Ez már túlmegy azon a határon, hogy szexel viccelnek a munkahelyen, ha szexpózokról kérdez, képet kér. Innen már csak egy lépés a megcsalás, ha van fogadó készség a másik oldalon.
2020. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megcsalna téged. Egy normális kapcsolatban tiszteljük a másikat és nem beszélünk így egy másik lánnyal... Egyértelműen lefektetné. Ha visszatér minden a normális kerékvágásba és bejár dolgozni, valószínűleg több is történne, mivel a lány is benne van a dologban láthatóan. Sajnálatos, hogy így átver téged...

30/F

2020. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva engem az sem hatna meg, ha a férjem erre azt nyilatkozná, hogy csak "viccelt". Ilyeneket viccből se írogasson másnak, és egyébként meg mi az, hogy képeket kér tőle? Viccből megnézegeti otthoni szettben? Aha, marha érthető.

Ha még nem csalt meg ezzel a lánnyal, akkor már csak arra vár, hogy visszatérjenek az irodába. Konkrétan udvarol neki meg flörtöl vele meg ki tudja, miket beszélgetnek még (SEMMILYEN kontextusban nem fér bele a kedvenc szexpózokról érdeklődni, mégis milyen elcseszett viccelődés meg barátkozás lenne már ez?!), ezt én nem igazán tudnám ilyen nyugodtan nézni és tűrni, mint ahogyan te teszed.

2020. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
meg ám
2020. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Csak azt nem írtam, hogy miért írja utána, hogy csak baráti ölelés, meg nem rontaná meg ilyesmi. Olyan mintha visszakozna.
2020. jún. 20. 15:11
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Most nem akarok nyersnek tűnni, de szinte biztos, hogy már meg is csinálta az irodájában. 99%-ra mondom.
2020. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

El nem hiszem, hogy egy felnőtt nőnek ennyi esze van.


Amúgy ha elválnátok, meg tudnál élni egyedül?

2020. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!