Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen tuskó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tuskó?

Figyelt kérdés
Betegség miatt fogamzásgátló tablettát kell szednem. Erre a férjem reakciója nem az, hogy mi a bajom, miért van, hanem gúnyosan közli, hogy akkor lehet kalandozni.
2020. jún. 16. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért ilyen de nagyon undorító.

Ilyen beszólàs után meg is èrdemelné hogy kalandozz!

2020. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, elgondolkoztam rajta...
2020. jún. 16. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy eltűnnek a "nem kedvelt hozzászólások". Egyoldalú cenzúra? cccc....
2020. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.
2020. jún. 16. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb férfinak lövése sincs, hogy milyen női bajok vannak, és hogy a fogamzás gátló hogyan hat. Azt hiszi, hogy hazudsz, kutya bajod, csak tablettát akarsz íratni.

Beszélj vele, hogy mi az oka, hogy azt feltételezi rólad, hogy még akarod csalni. Adtál rá okot? Ha nem, akkor nem érzi, hogy ez milyen sértő?

2020. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egyébként is ilyen paraszt, nem? Vagy x év házasság után ez volt az első ilyen megnyilvánulása?
2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem az első.
2020. jún. 17. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!