Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évesen kezdtetek el/kezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtetek el/kezdenétek el pánikolni, ha még nincs meg a férjjelölt?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten ahhoz a nőkhöz intézem a kérdést, akiknek határozott elképzeléseik vannak, hogy szeretnének házasságot, családot. Mi az a kor, amikor már elkezd titeket frusztrálni, sürgetni az idő, hogy most már ideje lenne megtalálni a párod? Most egy szingli perspektívájából kérdezem, akinek hátra van még az, hogy megismerkedjen valakivel, randizgasson, összeköltözés, eljegyzés, tehát még ezeket az éveket is bele kell kalkulálni. Tehát nem az a nő, akinek már van egy stabil párkapcsolata.

2020. jún. 14. 12:48
A kérdező szavazást indított:
20-23
24-26
27-29
30-32
33-35
35 felett
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem panikolok. Inkább csak elfogadom h nekem ez jutott. Nem volt kifejezetten könnyű, de nem abba fogok belehalni h nem mentem férjhez. Egyébként sem az volt a lényeg h feleség legyek. Volt egy valaki, akinek konkrétan a felesége akartam lenni. Neki nem kellettek, akkor ez van. Így jártam.
2020. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

83


Ha még az öregek otthonában sem szedek fel valakit, az tényleg durván depresszióba/pánikba döntene.

2020. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Családot már aligha tudsz 83 évesen alapítani. A kérdésben pedig az is benne van, máskor alaposabban trollkodj. :))
2020. jún. 14. 12:53
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 és most hány éves vagy?
2020. jún. 14. 12:53
 5/20 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, most szakítottunk a párommal, "elvesztegettem" rá is 2 évet, én most kezdtem el érezni, hogy frusztrál a dolog, hogy nem sikerült még egy normális párkapcsolatot kialakítani. Érzem, hogy most már tudatosabban kell tervezni, és nincs helye még egy elbaltázott kapcsolatnak, vagy különben az lesz a vége hogy a nagy kapkodásban rossz döntéseket hozok.
2020. jún. 14. 12:56
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

5.


Az a gond, hogy így kétségbeesettebben fogod keresni vagy kapkodva hozol rossz döntést, vagy senki nem lesz elég jó, esetleg siettetnéd azt aki megfelelő lenne, mert neked "fogy az időd", és így üldözöd el.


Rileksz, lédi, rileksz! Nincs ez időhöz kötve. Egyedül a gyerekvállalás, de még arra is van 10 éved bőven.

2020. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Elmultam 30.
2020. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Én olyan 29-31, mert az is idő ameddig ki ismersz valakit és minimum kéne két év együttélés hogy gyereket vállaljak. 34-5 éves koromra meg már mindenképp szeretnék családot.
2020. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébként mi közel 10 évig voltunk együtt.
2020. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
28 évesen nyugodtan kezdhet pánikolni bármelyik nő.
2020. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!