Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, van olyan férfi a múltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van olyan férfi a múltatokban, akivel jobb volt a szex, mint most a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjem, nagyon jó a házasságunk, 4 éve vagyunk együtt, gyerekeink is vannak, csodálatos apa, férj, meg minden. Szeretek vele szexelni is, mindig van orgazmusom, és ha nem is tudunk naponta együtt lenni, de a heti 3 minimum megvan.

Mielőtt megismerkedtünk, nekem már jópár férfi volt az életemben, ügyesek, ügyetlenek, kisfarkúak, nagyfarkúak, mindenféle. De akikkel hosszabb ideig volt kapcsolatom, azok méretben mind nagyobbak voltak a férjemnél. Nem voltak ügyesebbek, figyelmesebbek vagy izgalamsabbak, ezen a téren a férjem is van olyan jó, mint ők, csak simán nagyobb volt a szerszámuk. És tudom, hogy rémesen sekélyesnek hangzik ez az egész, de néha eszembe jut, hogy az milyen jó is volt, és hogy már soha nem fogom újra megtapasztalni milyen. Persze nem akarom megcsalni a férjem, taszít a gondolat is, hogy más hozzám érjen, inkább csak visszamennék egy kicsit az időben, amikor még nem ismertük egymást, vissza a régi testembe, elvégre az már nem is én vagyok, az nem is lenne valóságos, és éppen csak egy légyott erejéig, aztán repülnék is a jelenbe, az igazi testembe, mert valójában én a férjemmel akarok lenni, szeretem őt, vonzódom is hozzá, és egyik múltbéli nagyfarkú szexistenhez se mentem volna hozzá feleségül, mert egyéb téren ők sokkal rosszabb pasik, mint a férjem, nem olyan okosak, viccesek, érzelmesek, mentálisan erősek, bátrak, izgalmasak ésatöbbi. De néha napján eszembe jut, hogy mekkorákat élveztem velük, és vágyakozni kezdek. Házas nők, akiknek volt már dolguk olyan férfival, aki nagyszerű az ágyban, isteni a farka, csak épp nem a férjük, ti hogy tudtok nem sajnálkozva gondolni arra, hogy az az élmény egy életre elveszett? Tudom, sokkal jobb dolgot kaptam a férjemtől, családot, megbecsültséget, szeretetet, ezek mind ezerszer jobbak, mint egy bármilyen nagyszerű dugás, de ettól még a testemben itt zsizseg ez a szörnyű vágy. Más hogy kezeli ezt? Kérlek ne hordjatok el mindennek, nem vagyok ribi, hű leszek a férjemhez, csak szeretném valahogy kezelni a fejemben ezeket a gondolatokat.


2020. jún. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
De nem ertik a nok, miert nem szeretik a ferfiak, ha atment rajtuk a varos fele. 😂😂😂
2020. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki eldöntheti, mit tolerál a párja múltjában, nem ez, hanem a kettős mérce a gáz.
2020. jún. 3. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Természetes dolog, hogy minél több partnered volt, annál kevésbé valószínű, hogy a férjed a legjobb közülük, ez matek, mint a lottó.

Te a házasságot választottad, minél többet gondolsz más farkakra, annál inkább lesz ebből még baj a kapcsolatotodban.

Az idő úgyis csak előre tud menni.

2020. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Csald már meg,most mit szarozol?

Ez az élet.


Egy kisfarkú 40-es.

2020. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsalni. Annál azért többet ér. Csak ezeket a gondolatokat akarom a helyükre rakni. Segített volna, ha olvasom mások tapasztalatait. Kár, hogy ilyen kevés válasz jött.
2020. jún. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!