Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy teljesen elrontott házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen elrontott házasságból ha nem tudok kilépni férfi létemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éves házasság, ami 2 éve maga a pokol. Nem tudom hol ment félre, valószínűleg a feleségem másba szerelmes (vannak rá utaló jelek, de nem akarom beismerni magamnak se).

Van egy gyönyörű gyermekünk, akit fel akarok nevelni. Engem is elhagyott az apám, és a baráti körömben is azt látom, hogy az elvált apukák mind hétvégi apukák lesznek, eltávolodnak a gyerektől és én ezt nem akarom. Az anyja biztos, hogy ellenem is nevelné őt, semmi esélyem. A feleségem többször mondta már, hogy válni akar, másnak is hangoztatja, de én ezt nem érzem jogosnak, mert igyekeztem normális férj és apa lenni. Tudom, hogy kettőn áll a vásár, de igyekeztem mindig is, mert csak ő volt nekem senki más.

Mit tegyek? Már azt is mondtam, hogy felőlem legyen viszonya, csak ne szakítson el a gyerektől, de csak leszidott hogy én meggyanúsítom ilyennel. 3 éves a gyermekünk.


2020. ápr. 22. 14:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne gyermek, természetesen válnék. Így csak tönkre fogok menni, mert egész nap veszekedik velem és el akar zavarni.
2020. ápr. 22. 14:19
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
En sokat nemtudok erről mert meg 21 vagyok viszont remek apa vagy :) tiszteletre méltó ferfi, ilyen ritka a mai világban mar. Szurkolok hogy megoldódjon!
2020. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kívánság műsor, ha ő beadja a válást, akkor hiába kapálózol. Ennyire rossz helyzetben nem érdemes együtt maradni, próbálj vele megegyezni az osztott felügyeletről.
2020. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdekes.Állj a sarkadra.
2020. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a korábbi élettársi kapcsolatomból született egy lányom. 2 éves volt mikor szétmentünk. Nagyon szeret a mai napig Már 16 éves múlt , már önállóan jön hozzám. Az sem lesz jó ha együtt maradtok és nap mint nap a veszekedést látja. Attól még lehetsz jó apja a gyermekednek mert elváltok esetleg. Ezt tapasztalatból mondom. 40/F.
2020. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, ha válni akar tényleg, akkor válni is fog. Csak a halál tudja megakadályozni benne. Inkább szedd össze magad, mert most csak egy gyenge, gyáva ember vagy.
2020. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha megromlott a kapcsolatotok, valjatok el. A valas nem azt jelenti, hogy utana ugy kell egymasra néznetek mint a veres ruhara. A gyereknek sem jo ha azt latja h a szulei veszekednek. Meg kell allapodnotok a felesegeddel a kozos felugyeleti jogrol, elmondod h te h szeretned, milyen gyakran szeretned latni a gyereket. De te sem adhatod fel a boldogsagodat, mert az oke h a gyerek a legfontosabb de azert a sajat eletedben is jol kellene h erezd magad.

Ui. : a gyerekek sem hulyek, latjak/erzik ha az egyik szuloje nem boldog es ez neki sem jo..

Ha elvaltok is ugyanugy fog szeretni a gyereked, mivel az iromanyodbol is erzodik h jo apa vagy

2020. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyom, de én rohadtul tudom sajnálni ezeket az apákat :( nektek a válás kb egyenlő azzal, hogy nem élhettek együtt többé a saját gyerekerekkel, és ez nagyon gáz szerintem.

Nekem is van két gyerekem, halisten jó a házasságom, de ha válnánk, biztos, hogy a gyereket akkor engedném az apjukhoz, amikor van rá igény, nem szórakoznék ezzel, mert senkinek se jó. Ő is nagyon jó apa, szereti őket, nem venném el a gyerekeit tőle. Nem tudsz annyit normálisan megbeszélni a nejeddel, hogy ok, lelépsz, de legyen közös a felügyelet, hogy egyenlő időt lehessen veletek a kicsi? Vagy hogy engedje, hogy akkor talalkozzatok, amikor akartok? Ha nincs köztetek komoly gáz, nem értem, miért szemétkedne.

32N

2020. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, h ellened nevelné?

Amúgy ez egy olyan szemét dolog lenne. Az én szüleim is elvaltak, anyu szidta aput, apu szidta anyut, először anyut gyűlöltem meg, majd aput. Így kellett felnőnöm. Már rájöttem, hogy apu a rossz ember, 20 éve nem keres. Anyu sem egyszerű, de mellettem volt/van.

Az a lényeg, hogy a gyerek rá fog jönni, ki nem mond igazat. Igaz csak később, addig pedig az ember beleőrül. Bocsi, segíteni nem tudtam, csak az a lényeg, ha a gyerekkel mindig foglalkozol, akkor mindig szeretni fog. És válj el, mert ebben a legrosszabb felnőni.

2020. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gyerek tudni fogja, hogy nem minden OK.

Nálunk nincsenek veszekedések, beszélgetni is szoktunk, bár nincs sok közös témánk. A szex is működik. Azt viszont már régóta tudom, biztos nem Ő az igazi nekem.

A lányom furcsa kérdést tett fel nemrég. "Anyu miért nem válsz el aputól? Azért tanulságos nem?

2020. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!