Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van közöm a férjem életmódjához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöm a férjem életmódjához?

Figyelt kérdés

Nem sportol, kicsit elhízott és sokszor eszik gyorskaját. Engem az hogy felszedett 10 kilót egyáltalán nem zavar de az hogy egészségtelenül él és kárt tesz a testének igen mert nem szeretném hogy ő is beálljon a 60 évesen szív és érrendszeri problémában elhunytak sorába. Én sportolok noha rajtam is van 5kg felesleg de már nem sokáig. Ha sportolni hívom nem jön, helyette filmet néz.

Olyan jó lenne ha érdeklődne az egészsége felől. Mondtam neki finoman de nem okozott változást.

Mondjam neki még vagy hagyjam mert az ő teste, élete?


2020. jún. 3. 10:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyelj, ennek tekinteteben, szerintem inkabb hagyd.

Eroszakkal nem fogod ravenni sem a sportra, sem az egeszseges etkezesre.

Ettol fuggetlenul, te semmikepp se hagyd el magad, ha neked fontos az egeszseg, ne a parod lustasaga legyen a minta.

2020. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, itt alapvető kommunikációs probléma van kettőtök között, így nehéz lesz. Engem amúgy ez, hogy nem lehet vele megbeszélni valamit, még jobban is zavarna, mint az egészségtelen életmódja - ha bármire, amit felhoznék, azt mondaná, hogy ez biztos csak "valami női kifejezésmód", jól megmondanám neki a magamét :D


Mindenesetre az tény, hogy erőltetni nem tudod a dolgot, nyilván nem viheted el erőszakkal mozogni. Ha benned pozitív példát lát és jó irányba változást, talán őt is motiválja - és itt NEM fogyásra meg külsőségekre gondolok, hanem ha mondjuk látja rajtad, hogy több energiád van, jobban alszol, nem fulladsz ki pl lépcsőzéskor stb. Az egészségtelen életmód egy idő után megbosszulja magát még akkor is, ha nem hízik el az ember, fáradékonyabb lesz, a gondolkodás is belassulhat, gyengébb kondi, rossz alvás... ha látja rajtad, hogy jobban érzed magad a bőrödben az életmódváltásnak köszönhetően, TALÁN ő is hajlani fog valamilyen változtatásra.


Ha nem, akkor sokmindent viszont nem tudsz tenni. Ha van olyan haverja, akivel el tudna járni focizni vagy kosarazni vagy mindegy, amit szeret, az még jó lenne, mozogna, de nem a te "nyüstölésedre".

2020. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha neki nincs igénye a változásra, akkor nem is fog megváltozni.


Esetleg arra van esély, hogy ha még ennél is nagyobb pocakot ereszt, akkor már magának sem fog tetszeni.

2020. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha lerobban, es neked kell apolnod, az nem az o problemaja.

Ha szabadidoben, vakacional csak ulni akar, kifullad, nem lehet vele majd sehova menni, az szinten tobb, mint az o ugye.

Szoval normalis keretek kozott a masik miatt is illene tennie.

2020. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt vagy megváltozott?
2020. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15ös, az utóbbi 1 évben lett ilyen
2020. jún. 3. 19:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, elmondhatod neki, hogy mit érzel, és hogy az ő érdekében is mondod ezt, de ettől ő ugyanolyan fog maradni...
2020. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha csak most lett ilyen, akkor ki kell deríteni ennek az okát!
2020. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!