Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lehet ez? Mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem kérdés, inkább csak kiírni szeretném magamból a fájdalmam.


Több éves házasság alatt született egy közös babánk a férjemmel. Azonban mióta megszületett a gyerek, azóta mintha én nem is léteznék. Itt azt is értem, hogy érzem azt, hogy nem tekint úgy rám mint nő, hanem inkább egy anya. Nem kedveskedik már. Egy jó szava sincs hozzám. Se ölelések, se puszi se szex se semmi. Mikor nem dolgozik és itthon van velünk, akkor az az érzésem, hogy kerül minket. A velünk lévő kommunikációt és a közös tevékenységeket. Igen, a babával is. Persze foglalkozik vele, de nem tölt vele huzamosabb időt, mert ahogy látom rajta, idegesíti a gyerek szerintem. Olyan mintha megbánta volna a babát, holott ő volt az aki szerette volna és erőltette az egész gyerek projektet, én meg aki nem akarta. Ennek ellenére folyamatosan én vagyok a gyerekkel, én látom el, kelek fel hozzá minden éjjel. Ha sír én vigasztalom meg. Ő meg néha megfürdeti és tisztába rakja. Mikor én nem érek rá mert valamilyen hazimunka van, akkor ő "felügyeli ". Már ha lehet annak nevezni, ugyan is, többször kaptam azon, hogy a gyerek üvölt, míg a drága apja játszik a TV-n, vagy nyomkodja a telefont, néha oda böfögi a gyereknek hogy kuss, meg fogd már be...vagy egyszerűen a szobába sincs.

Közös program annyiban kimerül, hogy néha elmegyünk sétálni. Akkor is végig engem szapul amerre megyünk. Meg olyanokat mond, hogy mindjárt megver meg hogy rám férne már egy verés. Meg hogy fa.. Sz sz... Pó ku... Va idegen emberek előtt. Meg hogy én is kussoljak, itthon már azt is megkaptam, hogy huzzak innen el.Nem szeret már, azt látom. És azt is hogy megunta a családosdit is. Azt is gyanitom hogy van valakije, bár erre rá kérdeztem és mondtam is már neki hogy tudom ( blöff) hogy van szeretője. Tagadta. Bár gondoltam, hogy nem fogja beismerni.

Egyre boldogtalanabb vagyok. Már bőgni is tudnék, úgy fáj, hogy nem becsüli meg azt amije van. Család, otthon, gyerek. Megadtam neki amire mindig is vágyott. Egy gyönyörű szép kisfiút. És most semmibe vesz minket. 😪 ha ezt tudom, hogy ilyen lesz, akkor nem szülök neki gyereket. Ugyan is, jól megnézem kinek szüljek, kinek nem. Pedig olyan szép pár voltunk. Annyi mindenen mentünk már keresztül és még is eldobni készül azért, mert talán most jött rá, mi minden lemondással jár egy gyerek. Már nem járhat úgy el a haverokkal inni az éjszakába, hogy már felelősséggel tartozik egy pici gyerek felé, ( bár nem éppen felelős szülői magatartásnak vélem) . Pedig olyan jó apa jelöltet láttam benne, amit mutatott a gyerekek felől, és mekkorát kell folyamatosan csalódnom benne, hogy milyen felelőtlen.


Tudom el kellene hagynom. ( Bár nincs pénzem annyi, hogy ki tudjak fizetni egy albérletet. Nincs senki sem akihez mehetnék)


Próbáltam leülni beszélni vele, hajthatatlan, csak azt mondja hogy már megint hülyeségekkel jövök és kimegy a szobából. Pedig csak azt szerettem volna megbeszélni vele, hogy jó, akkor váljunk el, harag nélkül. De idáig abszolút a közelébe sem jutok a témában, mivel faképnél hagy.


Van értelme egyáltalán megbeszélni? Szeretném azért tudni a miérteket, hogy még is mi vezetett idáig, hogy folyamatosan (hazudik, idegbeteg velünk, menekül , iszik és folyamatosan a telefonját nyomkodja. Még éjjel is. Félre vonul telefonálni, suttog a telefonba és titkolózik) , eldobja a gyerekét is.


Nem tettem semmit sem, amiért ezt érdemeljük. Jó azért már a szexet én sem erőltetem, se semmit sem ami vele kapcsolatos.


Mit tehetnék? Valahol még szeretem. De így nem akarom folytatni a lakótársi életformát. És a gyereknek sem tesz jót, hogy azt érzi hogy feszültség van a levegőben.


Hova tűnt az az ember akihez annak idején férjhez mentem és bele szerettem? 😪


Nem fontos hozzá szólni. Csak jobbnak láttam kiírni magamból.


Annyira magányos vagyok. Van férjem, de még sincs. Senkivel sem tudok úgy őszintén erről beszélni. A gyerekemen kívül jó formán senkivel sem beszélek és nincs is senki akivel lehetne.



2020. máj. 16. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy egy ilyen embert fogtál ki. Milyen okkal aggatja rád azokat a jelzőket? Csak úgy a semmiből mondja rád? Ilyenkor hallgatsz vagy megkérdezed hogy miért is nevez annak aminek nevez? Nem birnék így élni, és azt tanácsolom hogy mielőbb menj dolgozni es gyűjtögess hogy elmehess. Az a szegény gyerek egyszer felfogja hogy az apja milyen és miket mond neked. Nem tennem ki ennek
2020. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem vagyok képes elhinni, hogy ez az ember a babátok születése előtt egy tündérbogár volt. Aki így viselkedik, ilyeneket mond, az már a kapcsolat elején se normális. Csak gondolom, nem vetted észre a jeleket, vakon belementél a házasságba meg a gyerekvállalásba. Válás lesz ennek a vége, nem kérdés.
2020. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell a gyerekvállalás valódi motivációiról beszélgetni a pároddal gyerekvállalás előtt. A párod nem gyereket akart, csak néhány vállveregetést meg bizonygatni, hogy igen is elért valamit az életben. Nem konkrétan a gyereket akarta. Arról pláne fogalma nem volt, hogy mivel jár a gyerek. Ha megfelelően körüljártátok volna a gyerek témát mielőtt belevágtok akkor nagyon hamar kiderült volna, hogy soha de soha nem szabad neki gyereket szülni.

Most annyit tudsz tenni, hogy szépen elválsz.

2020. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell menekülni, mert innen csak egy lépés a fizikai bántalmazás, akár családirtás.
2020. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még hozzáfűzöm, hogy a "nem tudok hova menni" egy nagyon spéci és értelmezhetetlen élethelyzet.

3 évvel ezelőtt is laktál valahol, mielőtt megismerted.

2020. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz hova menni, ilyen nincs. Anyaotthon, vagy hogy hívják ezeket az intézményeket? Bármilyen mélyről fel lehet állni, csak akarni kell. És ahogy az előző is írja: előtte is laktál valahol.
2020. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért azt ne vegyétek egy kalap alá hogy gyerek nélkül, munka mellett volt hol laknia. A kettő nem mindenkinél ugyanaz.
2020. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindig is dolgoztunk. Nekünk nem büdös a munka. Rengeteg mindent elértünk már az életben. Ezért sem értem, hogy a férfiaknak a jó sem elég jó és semmit sem tudnak megbecsülni.
2020. máj. 17. 12:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

3. jól írja, ő nem gyereket akart, hanem elismerést, rangot, hogy ő már családos ember, apa. Nem gondolt ő abba bele, hogy azzal mi jár együtt, ezért dühös, és rajtad tölti ki. Nem vagy egyedül, elég itt a gyakori körülnézni, minden második nő uyganezt írja, amit te: a férfi erőltette a gyerekvállalást, aztán, amikor ott a gyerek, nem érdekli.

Sajnos nem tudom azt mondani, hogy jobb lesz. Kié a lakás? Mekkora a gyerek, mikor lehetne bölcsibe adni? Mert akkor elkezdhetnél dolgozni és különköltözhetnétek.

2020. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami megoldást pedig kéne keresned minél hamarabb mert az biztos hogy már nem szeret a férjed.☹ Nagyon sajnálom szörnyű amit írtál.☹ Valahogy megkell oldanod így nem maradhattok együtt ennek semmi értelme csak tönkremész amit a pici is fog idővel érezni... Vannak anyaotthonok bármilyen megoldás sikerülhet ha keresel és nem adod fel. Nem tudom mennyi idős a pici meg kié a ház amiben laktok...

Sok sikert kívánok őszintén.

2020. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!