Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kedvelitek az anyóst?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelitek az anyóst?

Figyelt kérdés
Miért rossz a viszony nálatok?

2020. máj. 13. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nálam az anyós egy tündér.

Az após az, aki elviselhetetlen. Rengeteget beszél, nagyon hangosan, senkit sem hagy szóhoz jutni, csak az ő véleménye létezik, sok téveszméje van, amiből nem enged.

2020. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Mert amikor a férjem 6 éves kicsi fiú volt, le akarta szúrni. Amikor 10, rátörte az ajtót és meg akarta verni. Szerencse hogy a férjem már 10 évesen olyan testalkatú volt, mint egy 16 éves birkózó. Azóta állandóan jogilag bacogatja. És egy bírónőről beszélünk...akik emberek életéről döntött éveken át.

Soha nem szerette a fiát, egy végtelenül gonosz, bolond nő, aki nem bír megdögleni sajnos.

2020. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem elég porhanyós.
2020. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Már nem tartjuk a kapcsolatot, de:

-szarrágó

-akkor sem ad a fiának, mikor tudna

-a lakást és a kocsit is csak használatra adta a fiának, hogy fenntartsa, mert neki úgy kényelmes, ha nem neki kell fizetni a javításokat és egyebet, de egyébként semmi sem az övé és a használata is feltételekhez volt kötve (ezért is költöztünk el az enyémbe)

-folyamatosan az életünkre tört, hétvégén random beállított és kijelentette, hogy ő ott fog aludni

-ha nyaralni mentünk, alapnak tekintette, hogy ő is jön velünk HÁRMASBAN

-minden nap megállás nélkül hívogatta a páromat, majd elkérte tőle a számom és ha ő nem vette fel, engem hívogatott

-mikor mondtam neki, hogy ahhoz, hogy felújítsuk a lakást, amit csak használatra adott a fiának, jó lenne, ha a nevén lenne egy része vagy le lenne papírozva, hogy 3 millió forintot ne láthatatlanul pumpáljunk az ő tulajdonába, haszonleső ri... voltam

-mikor mondtam, hogy az én anyám sosem viselkedne velem így, hanem feltétel nélkül ad, akkor hazaküldött anyámhoz (ekkor költöztünk el mindketten)

-szarrá kritizálta azokat a kajáimat, amiknek a receptjeit sorban kérték el eddig és mindenkinek ízlett (pedig nem volt kötelességem vinni neki)

-lenézte a szüleimet, mert ő 3 diplomás középiskolai tanár, az enyémek meg csak technikumot végeztek

-azt mondta, onnantól, hogy a fiával vagyok, kötelességem vele is foglalkozni és részt venni a közös eseményeken, ünnepeken, mint családtag

2020. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

folytatom:

-mikor elvált a párom apjától, kamuból második (anyakönyvben nem szereplő) nevet adott a fiának, hogy úgy szólítsa, mert ugyanaz volt az eredeti keresztneve, mint az apjának

-az apja akart adni vagyont a fiának (egy birtokot) peren kívüli megállapodásként, mikor a gyerektartást akarta bevasalni rajta, de nem fogadta el, mondván, hogy nem a gyereknek kell a pénz, hanem neki kárpótlásképp

-mikor a párom gyerek volt, elvette minden gyűjtött pénzét, mondván, hogy az apja ne telepedjen rá

-meg egyébként is egy szemét k urva

2020. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nincs ilyen. Az ő szemében én vagyok a vejek gyöngye.
2020. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os! Mit csinálsz hogy a vejek gyöngye vagy? Mivel érted ezt el?
2020. máj. 13. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindig mindenben segítettem neki és a feleségem tesójának is. Ő ezt nagyon értékeli. Viszont ő is mindent megtesz értünk. A vírus kezdete óta ő vigyáz az unokáira lassan 2 hónapja.
2020. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Kétszinű, s*ggnyaló,mindig hátulról jövős retek k rva. röviden....
2020. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kedvelem. Nagyon sokat segít nekünk, de közben nem szól bele az életünkbe, pedig együtt lakunk. :)
2020. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!