Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan vennétek fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vennétek fel a helyemben a nevét?

Figyelt kérdés
A páromat Molnár Máténak hívják, engem pedig Tóth Reginának. Igazából nagyon szeretnék megszabadulni a vezetéknevemtől,mert sose szerettem és az apámmal sem voltam semmilyen kapcsolatban, így az egész családjával sem. A -né változatok nem tetszenek, sem a Molnár Máténé és a Molnárné Tóth Regina sem. Viszont a nevét sem tudom felvenni simán, mert akkor Molnár Regina lennék, ami kimondva úgy hangzik, hogy Molnár Egina. Így marad a Molnár-Tóth Regina, ami nem rossz csak így megmarad a saját vezetéknevem is. Az igazi az lenne, ha lehetnék Molnár T. Regina, de úgy tudom ez a változat nem lehetséges. Ti ebben az esetben melyiket választanátok?
2020. ápr. 19. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan kiírod ide a teljes valós neveiteket? Én, ha mindkettőnknek ilyen közönséges vezetékneve lenne, biztos nem vennėm fel az övét is, meg tartanám meg a sajátomat is. Akkor már Molnár Regina, ki lehet azt mondani normálisan is.
2020. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo a Molnar Regina. Aki normalisan tud beszelni, az nem egybe mondja, hanem hosszu R-el, azaz teljesen jol hallhato mind a ket R betu.
2020. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja így visszaolvasva, rossz szót használtam, bocsánat, közönséges helyett inkább azt mondom, általános.
2020. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem vagyunk fent közösségi oldalakon egyáltalán, így szerintem teljesen mindegy,hogy kíirtam a teljes nevünket.
2020. ápr. 19. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én a Molnár-Tóth Regina változatot választanám. Megmarad a saját vezetékneved, de nem magában, így másabbul hangzik. És bárhogy nem szereted, bármennyire rossz a családoddal a kapcsolatod, ez a neved.

Ha érthetően, tagoltan szoktál bemutatkozni simán lehet érteni a neved. Egyébként is a Regina név ismert, Egina pedig nincs...


Az én nevem hasonló, ugyan magánhangzó végződéssel/kezdődéssel. Sosem értették rosszul, bár egyedi a vezetéknevem.

2020. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Molnar Regina-kent. En is felvettem a ferjem nevet uezen okokbol es ott i-re vegzodott a vezeteknev, i-vel kezdodott a keresztnev, mint pl Tallosi Ilona, egyaltan nem zavart, hagytam egy fel masodperc szunetet kiejtesnel a ketto kozott h ertsek.
2020. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan zavaró szerintem sem a két r betű.

Nekem volt egy ismerősöm, akinek Zs betűre végződött a vezetékneve és évekig azt hittem, hogy Zsanett a neve, de mikor láttam leírva, akkor derült ki számomra, hogy Anett a neve.

Ez már zavaróbb lehet, de Egina név nincsen.


Viszont a Molnár-Tóth még így sem hosszú és illik egymáshoz, nekem ez is tetszik.

2020. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó a Molnár Regina. Legalábbis én ki tudom mondani úgy hogy ne hangzzon furán:D.

Plusz ha valamiért le kéne fordítanod,idegennyekven bemutatkoznod tök egyszerű meg jól is hangzik hogy Regina Miller:D

2020. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Onece Upon a Time sorozatban Regina Mills a legjobb gonosz de mégis szerethető karakter.
2020. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Molnar Regina. Semmi baj ezzel. A lanykori nevem a-val vegzodott es a keresztnevem a-val kezdodik. Az esetek 90%-aban nem volt problema belole.
2020. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!