Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire fontos nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek a karikagyűrű hordása?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok csak együtt élünk ( már voltunk mindketten) viszont vettük magunknak gyűrűt, az összetartozást hangsúlyozva. A párom munka közben nem akarja hordani, mert azt mondja megsérül. ( építőipar) nekem ez viszont annyira rosszul esik. Hasonló érzések?
2020. ápr. 14. 12:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kinevetném akármelyik haveromat, ha "az összetartozás jelképeként" az asszony gyűrűt hordatna vele, miközben nem házasok. Olyan ez, mint amikor a macska körbepisili a tulajdonát.

Nem lehet, hogy a te hapsid is cikinek érzi az "ál-jegygyűrű" viselését?

2020. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van a párodnak.
2020. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3ból 1 barátnőm hordja a gyűrűjét, én sem és egyikünk vőlegénye sem. Semmi jelentősége (mind 30+osok vagyunk)
2020. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos és a férjemnek is. Én csak alváskor veszem le, ő akkor is hordja, csak akkor veszi le, ha úszni megy, vagy tésztát gyúr. Utána rögtön vissza. Viszont mindkettőnknek olyan munkája van, amibe ez belefér. Bizonyos munkakörökben ez nem megengedett, balesetvédelmi szempontok miatt. Feltételezem, az építőipar ilyen lehet. Tehát az, hogy nem hordja munkában, normális, sőt az nem lenne rendben, ha hordaná. Gondolom neked is fontos az ő biztonsága,amire ő, nagyon helyesen, törekszik is. Azonban azt egy viccnek tartom, hogy nem vagytok házasok, mégis hordtok gyűrűt. Ez a kötelék nem lesz ugyanaz, mint a házasság, hiába vannak külsőségek. Nevetséges, találó a barátság karkötős hasonlat. Ha házasság nyújtotta előnyökre vágysz, házasodjatok össze. Ez a gáz, nem az, hogy nem hordja a gyűrűt. Az meg főleg, hogy egy kamugyűrű miatt cseszegeted.
2020. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
A mi gyűrűink még dobozban vannak, mert csak a templomi szertartás után szeretnénk hordani őket (ami eltolódott most egy évvel), de a férjemmel megbeszéltük, hogy hordjuk őket, ő sem a doboznak csináltatta a sajátját. De azt mondta, ha olyan munkája van, hogy gépekbe nyúl bele meg alkatrészeket szerel össze és hasonlók, akkor le fogja venni. Engem nem zavar, az se érdekelne ha nem hordaná. Nem ez a fontos.
2020. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyon égő. Valaki meglátja a pasi ujján a gyűrűt, és megkérdezi: házas vagy? Ja nem, csak a barátnőm szeretné hogy annak tűnjek.. :DD
2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Alapból nekem is jól esik, ha hordja, én is hordom. De azt fel tudom fogni, ha a munkában nem komfortos, pláne, ha nem biztonságos.
2020. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem is vicc ez úgy, hogy nem is vagytok házasok :D
2020. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A làtszat kedvéért elég gàz gyűrűt hordani. Ha hàzasodni akartok tegyétek, ha nem, akkor ne akarjatok annak làtszani!!! Ha ràkérdeznek, még elég kínos is...

Nekünk fontos igen, mindketten hordjuk, van karikagyűrűnk ( arany, klasszikus), és van külön eljegyzési gyűrűnk ( acél), azt is hordjuk. Eljegyzésit bal kézen, karikagyűrűt jobb kézen.

Ha a pasid nem akarja hordani, akkor nem fogja, nem kell erőltetni. Építőiparban ha olyan munkàt végez, vehetne fel kesztyűt. Szerintem ez így kifogàs, de ez egyéni vélemény.

2020. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jólesik, ha hordja a férjem, de munkában leveszi és ez normális. Nem érzelmi kérdés.


Én hordom.

2020. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!