Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire fontos nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek a karikagyűrű hordása?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok csak együtt élünk ( már voltunk mindketten) viszont vettük magunknak gyűrűt, az összetartozást hangsúlyozva. A párom munka közben nem akarja hordani, mert azt mondja megsérül. ( építőipar) nekem ez viszont annyira rosszul esik. Hasonló érzések?
2020. ápr. 14. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a párodnak.
2020. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs gyűrűnk, a bőröm nem tűr meg semmilyen ékszert, így alapból nem is vettünk. Egyáltalán nem fontos, nem ezen múlik az összetartozásunk, mondjuk mi nem is vagyunk hagyománykövető fajta emberek. A párodnak igaza van, ez teljesen érthető indok.
2020. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem hordtam semmiyen ékszert.


Nem a karikagyűrűvel fogom elkezdeni (a hűséget pedig nem a gyűrű -látványa- biztosítja).

2020. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hordom mosogatás, főzés közben például. Próbálj meg brill ékszerrel tésztát dagasztani, k rvajó élmény lesz lepucolni.


Másrészt meg együtt éldegélésre tök fölösleges olyan szimbólumokat használni, ami a házasság sajátja. Csináljatok közös tetoválást vagy vegyetek páros nyakláncot és téma lezárva.

2020. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

"Másrészt meg együtt éldegélésre tök fölösleges olyan szimbólumokat használni, ami a házasság sajátja. Csináljatok közös tetoválást"


Hát igen... az együttélésre nem jegygyűrűt kell hordani, hanem csináltanti egy permanens tetkót :) Hátha mégsem jön össze az együttélés, akkor nem elég visszaadni a gyűrűt.

2020. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
#5 ha már ennyire ragaszkodnak egymáshoz meg a hülyeségeikhez, nem mindegy? A gyerek is viszonylag permanens, kivéve ha kútba fojtod vagy beadod az intézetbe, mégis bevállalják emberek élettársi kapcsolatban is.
2020. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem szeretek gyűrűt hordani. Nyílván ha oda kerülnék a párommal (aki jelenleg nincs), akkor hordanám, ha menne a stílusomhoz is és nem zavarna nagyon. Viszont akkor vigyáznék is rá és pl ilyen helyzetekben le venném. Szerintem ott balesetvédelmi előírás is, hogy nincs ékszer. Meg amúgy is, ha nekem fontos lenne és szeretném is akkor addig levenném, hogy vigyázzak rá, ne legyen tiszta karc. Főleg ha szimbólikus jelleggel menne a dolog, hogy jönne az ki, hogy az összetartozásunkat szimbolizálja, de tiszta karc, horpadás, meg tiszta retek. Kb minths ennyit jelentenél te is, azért szerintem ennél fontosabb a dolog.



(Amúgy csak egy megjegyzés, szüleim már régóta házasok. Egyikük se hordja a gyűrűt, őszintén anyámét még nem is láttam, apám meg szimplán nem szereti az ékszereket.

De ettől függetlenül gyakran mászkálnak kézenfogva is és látszik rajtuk, hogy ennyi év után is szeretik egymást. Ezt nem egy gyűrű fogja eldönteni)

2020. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja hogy letépje az ujját, elhagyja valahol, vagy egyszerűen csak a főnöke piszkálja azzal, hogy veszélyes.


Ne keríts neki túl nagy feneket.

2020. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez a gyűrűs baromság a te ötleted volt. Annyit ér, mint a suliban a barátságkarkötő. Ezt a barátod is így gondolja, csak nyilván nem akart megbántani.
2020. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha letépi az ujját egy baleset miatt aminek a gyűrű az oka ?
2020. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!